• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Що робити з кредитною історією?

  • Автор теми DemL
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 570

DemL

Форумчанин
Реєстрація
20 Січ 2020
Дописи
60
Реакції
27
Бали
3,590
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
DemL не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора всім! Сьогодні чисто заради цікавості завантажила свою кредитну історію... І трохи розгубилась.
Були кредити в мфо,які не поновлювались і по яким не здійснювались платежі з 2019 р. 2 з шараг зробили вн, які зараз в стадії оскарження. По решті,я сподівалась,що вийшов термін і все якось вирішиться само собою. Але в кредитній історії значиться, наскільки я розумію,що ці кредити автоматично поновлюються щомісячно. Скажіть будь-ласка, що з цим робити і як це зрозуміти? Тобто виходить,що терміни позовної давності не діють і це триватиме вічно ці вп і вн? Кредитна історія завжди бачитиме їх?Чи можна щось вирішити юридичним шляхом?
P.s. вибачте,якщо щось не зрозуміло описала,трохи на емоціях...
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-10-23-19-42-50-96_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-10-23-19-42-50-96_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    107.1 Кб · Перегляди: 97
  • Screenshot_2023-10-23-19-42-44-71_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-10-23-19-42-44-71_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    105.2 Кб · Перегляди: 88
  • Screenshot_2023-10-23-19-42-16-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-10-23-19-42-16-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    103.9 Кб · Перегляди: 87
Доброго вечора всім! Сьогодні чисто заради цікавості завантажила свою кредитну історію... І трохи розгубилась.
Були кредити в мфо,які не поновлювались і по яким не здійснювались платежі з 2019 р. 2 з шараг зробили вн, які зараз в стадії оскарження. По решті,я сподівалась,що вийшов термін і все якось вирішиться само собою. Але в кредитній історії значиться, наскільки я розумію,що ці кредити автоматично поновлюються щомісячно. Скажіть будь-ласка, що з цим робити і як це зрозуміти? Тобто виходить,що терміни позовної давності не діють і це триватиме вічно ці вп і вн? Кредитна історія завжди бачитиме їх?Чи можна щось вирішити юридичним шляхом?
P.s. вибачте,якщо щось не зрозуміло описала,трохи на емоціях...
На що для вас особисто впливають ці цифри в приватовській бадежній убці?
 
На що для вас особисто впливають ці цифри в приватовській бадежній убці?
Та поки ні. Мене більше хвилює, чи в подальшому ці шараги ще можуть якось на мене вплинути. Бо я впевнена була,що всі ці питання вже закрились за терміном,а виявляється,вони типу "пролонгуються".
 
Та поки ні. Мене більше хвилює, чи в подальшому ці шараги ще можуть якось на мене вплинути. Бо я впевнена була,що всі ці питання вже закрились за терміном,а виявляється,вони типу "пролонгуються".
Та нехай собі там пролонгують хоч до третього пришестя.
Головне аби до суду не поперлись, хоча можливо це навпаки було би добре.
Я в свою КІ заходжу раз на рік "аби поржать" чисто. Чхав я на їхні цифри.
 
Доброго вечора всім! Сьогодні чисто заради цікавості завантажила свою кредитну історію... І трохи розгубилась.
Були кредити в мфо,які не поновлювались і по яким не здійснювались платежі з 2019 р. 2 з шараг зробили вн, які зараз в стадії оскарження. По решті,я сподівалась,що вийшов термін і все якось вирішиться само собою. Але в кредитній історії значиться, наскільки я розумію,що ці кредити автоматично поновлюються щомісячно. Скажіть будь-ласка, що з цим робити і як це зрозуміти? Тобто виходить,що терміни позовної давності не діють і це триватиме вічно ці вп і вн? Кредитна історія завжди бачитиме їх?Чи можна щось вирішити юридичним шляхом?
P.s. вибачте,якщо щось не зрозуміло описала,трохи на емоціях...
Тобто Ви перестали платить МФО в 2019 році, і вирішили, що вони мають закрити борги самі? Бо термін вийшов?)) Так це не працює. Взагалі. Борги за вами будуть завжди, поки не закрийте, або поки в суді не доведете інше. Термін давності також треба доводити в суді. Тим паче враховуючи ковід та ВП - ситуація зовсім змінюється.
 
На що для вас особисто впливають ці цифри в приватовській бадежній уб

Тобто Ви перестали платить МФО в 2019 році, і вирішили, що вони мають закрити борги самі? Бо термін вийшов?)) Так це не працює. Взагалі. Борги за вами будуть завжди, поки не закрийте, або поки в суді не доведете інше. Термін давності також треба доводити в суді. Тим паче враховуючи ковід та ВП - ситуація зовсім змінюється.
Тобто, оскільки данні організації за 4 повних роки не звернулись до суду, то для того, щоб виявити ,що вийшов термін позовної давності, я маю самостійно звернутися до суду? З вимогою чого?
 
Тобто, оскільки данні організації за 4 повних роки не звернулись до суду, то для того, щоб виявити ,що вийшов термін позовної давності, я маю самостійно звернутися до суду? З вимогою чого?
Так питання було в іншому. Ви були здивовані, що не зникли борги з вашої кредитної історії. На підставі чого вони мали зникнути.
 
Десь так робити:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Тобто, оскільки данні організації за 4 повних роки не звернулись до суду, то для того, щоб виявити ,що вийшов термін позовної давності, я маю самостійно звернутися до суду? З вимогою чого?
поворот звісно цікавий, але навряд чи перспективний
 
Тобто, оскільки данні організації за 4 повних роки не звернулись до суду, то для того, щоб виявити ,що вийшов термін позовної давності, я маю самостійно звернутися до суду? З вимогою чого?
Ну рухайте гів.., почне смердіти.
Жити далі та не брати кредити.
 
Доброго вечора всім! Сьогодні чисто заради цікавості завантажила свою кредитну історію... І трохи розгубилась.
Були кредити в мфо,які не поновлювались і по яким не здійснювались платежі з 2019 р. 2 з шараг зробили вн, які зараз в стадії оскарження. По решті,я сподівалась,що вийшов термін і все якось вирішиться само собою. Але в кредитній історії значиться, наскільки я розумію,що ці кредити автоматично поновлюються щомісячно. Скажіть будь-ласка, що з цим робити і як це зрозуміти? Тобто виходить,що терміни позовної давності не діють і це триватиме вічно ці вп і вн? Кредитна історія завжди бачитиме їх?Чи можна щось вирішити юридичним шляхом?
P.s. вибачте,якщо щось не зрозуміло описала,трохи на емоціях...
Скоро, дуже скоро це все стане неважливим...Залишайтеся живою та здоровою,успіхів вам.
 
Назад
Угорі Унизу