• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Що можете сказати про швидко гроші

  • Автор теми nazar220
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 1K

nazar220

Форумчанин
Реєстрація
19 Лют 2024
Дописи
56
Реакції
33
Бали
33
UAH
53.50
Ваш пол
Мужской
nazar220 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тіло 4000 наросло 9000
Сьогодні написали на вайбер щоб закрив до 5 години уже прострочення інакше передають в юридичний департамент підготовка документів
Можливо розбиття частин чи за тіло закрити не охота повністью оплачувати підкажіть
 
Тіло 4000 наросло 9000
Сьогодні написали на вайбер щоб закрив до 5 години уже прострочення інакше передають в юридичний департамент підготовка документів
Можливо розбиття частин чи за тіло закрити не охота повністью оплачувати підкажіть
Нема у них ніяких департаментів, просто залякують. Єдині ліки - ігнор. З часом і за півтіла можна буде закрити
 
Два роки протермінування. Вже з пів року від них нічого. Ні дзвінка,ні СМС. Хоча на початку також погрожували міфічним юридичним департаментом.
 
Два роки протермінування. Вже з пів року від них нічого. Ні дзвінка,ні СМС. Хоча на початку також погрожували міфічним юридичним департаментом.
и не продали никому и не "простили"?
 
Брала в них восени 4к. Пару разів оплатила пролонгації по 1к, 2 чи 3 рази платила, точно не пам'ятаю. Перед НГ писали що можу закрити за 5к з копійками, ось сьогодні прийшло що акція закрити за 6к. Лякали судом, мені аж смішно. Чекаю пропозиції за пів тіла)))
 
На НГ прислали пропозицію закрити за 5550 з тіла 4500, а сьогодні прислали за 6250 з тіла 4500, вони певно не в тому напрямку рахують, сума то не збільшується, як була 7700 ще до НГ, так і висить
 

Що можете сказати про швидко гроші

Токо так:

1708449353923.png
 
Як на мене, Швидкогроші, одні з самий спокійних. Мало дзвонили в порівнянні з іншими конторами, але трохи твердолобі. За рік часу, все-таки хочуть 2900грн з 2тис. тіла.
 
Нема у них ніяких департаментів, просто залякують. Єдині ліки - ігнор. З часом і за півтіла можна буде закрити
А то і менше. В мене через 5 місяців попросили менше пів тіла. Закрила.
 
А на мене до суду подали через 2 роки. Не знаю чи телефонували, весь цей час блок на не відомі
 

Тіло 4000 наросло 9000
Сьогодні написали на вайбер щоб закрив до 5 години уже прострочення інакше передають в юридичний департамент підготовка документів
Можливо розбиття частин чи за тіло закрити не охота повністью оплачувати підкажіть
А мені сьогодні прийшло що передали у відділ по роботі з заборгованістю... 21 день прострочки... Цікаво а перед з тих самих номерів дзвонили то який відділ був 😂😂😂
 


А мені сьогодні прийшло що передали у відділ по роботі з заборгованістю... 21 день прострочки... Цікаво а перед з тих самих номерів дзвонили то який відділ був 😂😂😂
Эти же) но скоро продадут будут новые звонилки звонить)
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу