• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пропозиція від Credit plus або передача прав вимог

  • Автор теми Storyk
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 655

Storyk

Читач
Реєстрація
15 Січ 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
26.00
Ваш пол
Мужской
Storyk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю! Цікавлюсь питанням, написали мені з Credit+ і запропонували круту пропозицію, погасити борг за 33 тис. Тіло 24. Відсотків сплачував нормально, вистачило певно на 2 тіла. Розбивати на платежі відмовляються, коштів навіть на перший платіж немає, зазначили що у випадку відмови :

В іншому випадку Ми будемо змушені розглянути можливість передачі прав вимоги загального боргу за кредитом третім особам.

Цікавить «передача прав вимоги» це перепродаж іншій компанії чи це примусове вимагання з третіх осіб?
 
Вітаю! Цікавлюсь питанням, написали мені з Credit+ і запропонували круту пропозицію, погасити борг за 33 тис. Тіло 24. Відсотків сплачував нормально, вистачило певно на 2 тіла. Розбивати на платежі відмовляються, коштів навіть на перший платіж немає, зазначили що у випадку відмови :

В іншому випадку Ми будемо змушені розглянути можливість передачі прав вимоги загального боргу за кредитом третім особам.

Цікавить «передача прав вимоги» це перепродаж іншій компанії чи це примусове вимагання з третіх осіб?
Это пугалка, ждите, предложат тело и даже меньше.
«передача прав вимоги»
Это продажа факторинговой компании, да.
 
Брат брав в "кредит +" 11900грн, декілька разів вносив проценти. Хотіли 23 940грн. Потім запропонували закрити за 11 тис. Оплатив, закрили кредит.
 
Вітаю! Цікавлюсь питанням, написали мені з Credit+ і запропонували круту пропозицію, погасити борг за 33 тис. Тіло 24. Відсотків сплачував нормально, вистачило певно на 2 тіла. Розбивати на платежі відмовляються, коштів навіть на перший платіж немає, зазначили що у випадку відмови :

В іншому випадку Ми будемо змушені розглянути можливість передачі прав вимоги загального боргу за кредитом третім особам.

Цікавить «передача прав вимоги» це перепродаж іншій компанії чи це примусове вимагання з третіх осіб?
А можуть і в суд подати, як в мене зараз
 
Назад
Угорі Унизу