• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Прийшло від мілоан. Можливо списання до тіла і реструктуризація як раніше?

  • Автор теми Vintsuk
  • Дата початку
  • Відповіді 22
  • Перегляди 1K

Vintsuk

Читач
Реєстрація
21 Жов 2022
Дописи
8
Реакції
0
Бали
276
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Vintsuk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшло таке повідомлення.Сатус по справі: Передано в юридичний департамент ТОВ МІЛОАН, очікується закріплення за юристом. Оплата/подовження: ХХХХХХХХХХХХХХХХ
 
Останнє редагування модератором:
Прийшло таке повідомлення.Сатус по справі: Передано в юридичний департамент ТОВ МІЛОАН, очікується закріплення за юристом. Оплата/подовження: ХХХХХХХХХХ
У них цих департементів вагон, лякалка.
 
Останнє редагування модератором:
Прийшло таке повідомлення.Сатус по справі: Передано в юридичний департамент ТОВ МІЛОАН, очікується закріплення за юристом. Оплата/подовження: ХХХХХХХХХХХХХХХХ
через декілька днів підуть нормальні пропозиції про закриття
 
через декілька днів підуть нормальні пропозиції про закриття
Мені зараз поступають пропозиції на закриття, але від інших мфо. Бо Тенго запропонував реструктаризацію і намахав. Внесла перший платіж, і коли настав другий сума збільшилась.Тому чекаю на пропозицію.
 
Мені зараз поступають пропозиції на закриття, але від інших мфо. Бо Тенго запропонував реструктаризацію і намахав. Внесла перший платіж, і коли настав другий сума збільшилась.Тому чекаю на пропозицію.
Треба було гарантійку вимагати. Перший Ваш платіж, по суті, в нікуди пішов.
 
Тенго максимум що пропонувало перед продажем це тіло +1000 грн зверху. Я краще ті 1000 грн в маркеті витрачу.
 
Мені зараз поступають пропозиції на закриття, але від інших мфо. Бо Тенго запропонував реструктаризацію і намахав. Внесла перший платіж, і коли настав другий сума збільшилась.Тому чекаю на пропозицію.
Тенго як і мілоан продовжуть нараховувати % при реструктуризації, після того як внесете 12 платіж. кредит закриється протягом 2 днів, я так закривав і тенго і мілоан
 
Тенго як і мілоан продовжуть нараховувати % при реструктуризації, після того як внесете 12 платіж. кредит закриється протягом 2 днів, я так закривав і тенго і мілоан
Странно обычно начисление процентов прекращается хотя у этих шараг походу свои никому кроме них непонятные правила
 
Тенго як і мілоан продовжуть нараховувати % при реструктуризації, після того як внесете 12 платіж. кредит закриється протягом 2 днів, я так закривав і тенго і мілоан
У них харя не трісне...
Знайдете обов'язково і все буде добре!)))
Дякую.
 
Мені зараз поступають пропозиції на закриття, але від інших мфо. Бо Тенго запропонував реструктаризацію і намахав. Внесла перший платіж, і коли настав другий сума збільшилась.Тому чекаю на пропозицію.
так у них так реструктуризация и работает
у тебя все время сумма увеличивается, но главное по графику выплачивать платежи и потом после последнего платежа (если ты по графику это делал) закрывают кредит. я закрыл так милоан и тенго в прошлом году. так же после каждого платежа сумма увеличивалась, но это не имеет значение, так как они потом всю просрочку обнулируют и кредит закрывают. главное (!) не пропустить по графику платеж. иначе все коту под хвост будет. на самом деле, норм тема, если следить за своими выплатами и если реструктуризация тела только, а не их сумасшедшие %
 
так у них так реструктуризация и работает
у тебя все время сумма увеличивается, но главное по графику выплачивать платежи и потом после последнего платежа (если ты по графику это делал) закрывают кредит. я закрыл так милоан и тенго в прошлом году. так же после каждого платежа сумма увеличивалась, но это не имеет значение, так как они потом всю просрочку обнулируют и кредит закрывают. главное (!) не пропустить по графику платеж. иначе все коту под хвост будет. на самом деле, норм тема, если следить за своими выплатами и если реструктуризация тела только, а не их сумасшедшие %
Обычно реструктуризация - это платежи равными частями, причем человека не предупредили, что у них все иначе
 
Обычно реструктуризация - это платежи равными частями, причем человека не предупредили, что у них все иначе
Мені умови висилали на почту по тенго, по мілоану в вайбері написали, проплатив 12 платежів і все закрили без проблем
 
Добрий ранок, чи можуть тенго відкрити виконавче провадження?? Подзвонили сказали, що 27 днів протермінування, що неодноразово попереджали, що якщо питання не буде вирішено, чи не оформлена реструктуризація, то будуть наслідки. І типу передають у юр відділ….
 
Назад
Угорі Унизу