• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Предложат ли ещё раз?

Генрих

Форумчанин
Реєстрація
15 Лис 2023
Дописи
30
Реакції
6
Бали
8
UAH
3.50
Ваш пол
Мужской
Генрих не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый вечер.В начале месяца предложили закрыть за тело(10800)одним платежом,до 25.12.я согласился,через час написал кредит7 закрыть за тело(12000) но на два плотежа по6000т.Деньги как раз на первый плотежь были,Я согласился,скинули гарантийку.25.12 как всегда денег на кредит плюс не было,Я им написал что не получается им заплатить,ответили что я зарания ничего непланировал платить.Как им обьеснить что было лучшее предложение (завтра как раз их закрываю,7) Вопрос будут ли от них ещё предложения (просрочка 55дней)?
 
Добрый вечер.В начале месяца предложили закрыть за тело(10800)одним платежом,до 25.12.я согласился,через час написал кредит7 закрыть за тело(12000) но на два плотежа по6000т.Деньги как раз на первый плотежь были,Я согласился,скинули гарантийку.25.12 как всегда денег на кредит плюс не было,Я им написал что не получается им заплатить,ответили что я зарания ничего непланировал платить.Как им обьеснить что было лучшее предложение (завтра как раз их закрываю,7) Вопрос будут ли от них ещё предложения (просрочка 55дней)?
Конечно будет и еще лучше предложения будут. Мне тело разбивали на 6 платежей
 

Конечно будет и еще лучше предложения будут. Мне тело разбивали на 6 платежей
Ещё вопрос,манивео тело 17500 с процентами 56000 на уступки не идут тоже больше месяца просрочка с ними как?
 
Теж цікавить це питання

Скільки чекати по прострочці в них?
Я через рік прострочки закрив їх 31.12 в минулому році. Хоча, до цього часу було 2-3 пропозиції від них.
А коллекторы вообще могут розбивать на несколько платежей?
Взагалі так. Не знаю,як Таліон,я їх одним платежем закривав,але інші кали охоче розбивали на частини.
 
Я через рік прострочки закрив їх 31.12 в минулому році. Хоча, до цього часу було 2-3 пропозиції від них.

Взагалі так. Не знаю,як Таліон,я їх одним платежем закривав,але інші кали охоче розбивали на частини.
Спасибо всем
 
Манівео скоро продадуть Таліону. А вже з ними можна домовитися за тіло.
Як МФО повідомляють що продали? Якщо я не знаходжу в кабінети? Я до прострочки скачали всі договори по кожному, скріни поробила скільки взяла і коли. Зараз не дивлюся. Пошта тихо. Сис лише шлють, що в міліон ставлять вже як проблемний кредит. Манівео і кредит + пишуть про продонгування і повне погашення
 
Як МФО повідомляють що продали? Якщо я не знаходжу в кабінети? Я до прострочки скачали всі договори по кожному, скріни поробила скільки взяла і коли. Зараз не дивлюся. Пошта тихо. Сис лише шлють, що в міліон ставлять вже як проблемний кредит. Манівео і кредит + пишуть про продонгування і повне погашення
У вас просрочки 2 недели, вас ещё не продают, скорее всего. Письмо могут на дом адрес прислать или на емайл
 
Як МФО повідомляють що продали? Якщо я не знаходжу в кабінети? Я до прострочки скачали всі договори по кожному, скріни поробила скільки взяла і коли. Зараз не дивлюся. Пошта тихо. Сис лише шлють, що в міліон ставлять вже як проблемний кредит. Манівео і кредит + пишуть про продонгування і повне погашення
Ви би менше маячню читали. Ну продадуть і що? Яка різниця кому не платить?
 
Добрый вечер.В начале месяца предложили закрыть за тело(10800)одним платежом,до 25.12.я согласился,через час написал кредит7 закрыть за тело(12000) но на два плотежа по6000т.Деньги как раз на первый плотежь были,Я согласился,скинули гарантийку.25.12 как всегда денег на кредит плюс не было,Я им написал что не получается им заплатить,ответили что я зарания ничего непланировал платить.Как им обьеснить что было лучшее предложение (завтра как раз их закрываю,7) Вопрос будут ли от них ещё предложения (просрочка 55дней)?
Предложат, и не раз. И даже 50% от тела предложат.
 
Як МФО повідомляють що продали? Якщо я не знаходжу в кабінети? Я до прострочки скачали всі договори по кожному, скріни поробила скільки взяла і коли. Зараз не дивлюся. Пошта тихо. Сис лише шлють, що в міліон ставлять вже як проблемний кредит. Манівео і кредит + пишуть про продонгування і повне погашення
Скоро будуть писати:"заплатіть хоч тіло". А повідомляють по різному. Хтось в СМС,хтось на електронну пошту,хтось взагалі не повідомляє,що продали. Пролонгувати то не наш метод))
 
Скоро будуть писати:"заплатіть хоч тіло". А повідомляють по різному. Хтось в СМС,хтось на електронну пошту,хтось взагалі не повідомляє,що продали. Пролонгувати то не наш метод))
Навіть думок немає пролонгувати. Я врешті наполовину заспокоїлась, дякуючи форумчанам. Що маємо то маємо, буду потихеньку виходити з ситуації. Повільно, але з користю собі. Бо точно гроші десь шукати не буду, хай чекають. Я не поспішаю. Але ж пунктики в договорах цікавенькі понаходила. Зберегла до початку строку.
 


Ещё вопрос,манивео тело 17500 с процентами 56000 на уступки не идут тоже больше месяца просрочка с ними как?
В мене манівео з весни. Ось і новорічна знижка закрити за тіло позики. Аж гарантійний лист прислали(АФК)
 
Написали))) зафіксували. Я теж. Цікаво, я з кредит касою справу не маю. Не брала коштів, не реєструвалася в них. Їх оминула. Приходить код на авторизацію. Це що, хто бере на мене?😳😳😳
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-12-29-12-33-32-456_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2023-12-29-12-33-32-456_com.android.mms.jpg
    29.5 Кб · Перегляди: 46
А при чим тут каса?
У вас смс від кредит плюс.
Я теж не розумію. Це смс від кредит+. А мені дзвінок на авторизації до кредит каси!!! Натисніть один. І смс код на підтвердження... Сама в шоці
Таке щось. Треба паспорт змінити))))))
 
Я теж не розумію. Це смс від кредит+. А мені дзвінок на авторизації до кредит каси!!! Натисніть один. І смс код на підтвердження... Сама в шоці
Таке щось. Треба паспорт змінити))))))
А навіщо ви взагалі слухаєте брєд по телефону і тим більше натискаєте що вам кажуть.
Питання риторичне
 
А навіщо ви взагалі слухаєте брєд по телефону і тим більше натискаєте що вам кажуть.
Питання риторичне
Якось пропустив спам... Поняття немаю. Я просто поклала слухавку. Нічого не робила. Порадьте, якщо маю карту приват, яку не засвідчувала в МФО. То моя особиста. Її треба міняти? Бо ту, з якою МФО працювало я заблокувала і замінила на нову.
І фінансовий номер змінила.
 
Назад
Угорі Унизу