• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Подали до суду

У меня Кредит Капитал подал в суд , и хотят 4,5 тела , так что говорю же что терпимо
В мене в них борг 2к грн нарохували 17к
Договор был подписан на отделении или онлайн ?
Онлайн, на офіційному сайті ШВ
Сказали що справа передана в суд і ніяких лояльних умоф не буде
 
Останнє редагування:
Сказати вам по правді - вони для мене зараз самі лапочки, 10 хв тому зателефонували, озвучили суму боргу всі діла питають коли буду платити? Сказав що вчора з менеджером спілкувався і мені відповіли "окей" на те що я буду писати їм лист з проханням про реструктуризацію…сказали добре, чекаємо від вас листа та зателефонуємо, пісня ?
П.С. Тіло 1800, нарахували 3200 з відсотками, протермінування 45 днів, може 46, точно не пам’ятаю вже бо в кабінет більше місяця не заходив))
 
Сказати вам по правді - вони для мене зараз самі лапочки, 10 хв тому зателефонували, озвучили суму боргу всі діла питають коли буду платити? Сказав що вчора з менеджером спілкувався і мені відповіли "окей" на те що я буду писати їм лист з проханням про реструктуризацію…сказали добре, чекаємо від вас листа та зателефонуємо, пісня ?
П.С. Тіло 1800, нарахували 3200 з відсотками, протермінування 45 днів, може 46, точно не пам’ятаю вже бо в кабінет більше місяця не заходив))
Что ты везде за реструктуризацию топишь?) Процент имеешь?)
 
То у випадку коли за тіло не хочуть, десь просто багато пролонгацій зробив, а десь менше тіла))
И ты решил к пролонгациям, реструктуризацию добавить, молодец))
Почитай что пишут, те кто ее оформил. Если не поможет. То ждём темы, что делать, оформил и не могу платить))
 
И ты решил к пролонгациям, реструктуризацию добавить, молодец))
Почитай что пишут, те кто ее оформил. Если не поможет. То ждём тем, что делать, оформил и не могу платить))
Пролонгації робив до того як на форум натрапив, зараз ні ні)
 
Назад
Угорі Унизу