• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Незрозумілі статуси в УБКІ

  • Автор теми Pelikan
  • Дата початку
  • Відповіді 2
  • Перегляди 471

Pelikan

Форумчанин
Реєстрація
25 Вер 2019
Дописи
134
Реакції
117
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Pelikan не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня! Давно не заходила почитати новини місцевих шараг, а тут нічого не змінилось ))
Я до Вас с питаннями. Був у мене важкій МФошний період в житті бліжче до кінця 2019 року.
Мені тоді здавалось наче все закрила і забула, була дурна, убкі не перевіряла ,так як не дзвонили.
Я в Канаді, родичі знайшли лист від Гелексі, яка вже не існує, що я шось повинна кашінському, знайшла в убкі шо дійсно брала, пропонують за два тіла.
Також, знайшла ще декілька цікавих записів
Таліон - відкритий (наскільки памятаю Таліон це підстилка манівео) Кредит був закритий 100%, але згадала цікаву деталь, що в мене там була їх кредитка не можу зайти в лк, але від них за 3 роки тиша повна
Далі Фінансова компанія СІТІ Фінанс - хто такі вгазалі не розумію, статус відкритий
Інвест Фінанс - пролонгований, також, не розумію, чому так і хто це, з 2018 року
Також є статуси проданий - за них потрібно щось дізнаватись або хвилюватись?

Буду дуже вдячна за будь-які поради!
 
Щодо статусів "проданий" запитайте напряму в чаті в УБКІ, там повиинні надати розяснення, як вони їх враховують чи не враховують.
 
Назад
Угорі Унизу