• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На все NaVse - який ваш досвід? Закрити за тіло кредиту

  • Автор теми Dharrma
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 2K

Dharrma

Читач
Реєстрація
13 Гру 2023
Дописи
9
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Dharrma не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи реально закрити за тіло договір на 300 днів?
У кого який досвід? Як ви домовлялися? Не відповідаю на дзвінки, дзвонили на номер мами, в смс погрожують судом.
 
Два роки протермінування, пропонують закрити за тіло кожного місяця, пару разів навіть було 80%від тіла
 
Договір на 300 днів. Нарахували 123000, зараз пропонують закрити менше ніж за тіло. Домовлятися нереально. Лише повний ігнор.
 
Договір на 300 днів. Нарахували 123000, зараз пропонують закрити менше ніж за тіло. Домовлятися нереально. Лише повний ігнор.
А тіло на яку суму? У мене також договір на 300 днів. Скільки часу ігнорували, як діставали?
 
А тіло на яку суму? У мене також договір на 300 днів. Скільки часу ігнорували, як діставали?
Тіло 15000, завжди ігнорила, не говорила з ними взагалі. Через 300 днів почали пропонувати закрити за 13500
 
Чи реально закрити за тіло договір на 300 днів?
У кого який досвід? Як ви домовлялися? Не відповідаю на дзвінки, дзвонили на номер мами, в смс погрожують судом.
На який бень звонили мамі? Бо в мене 3 день , завтра маю змогу оплатити лише після 18 ї боюсь, щоб не випередили.
 
На який бень звонили мамі? Бо в мене 3 день , завтра маю змогу оплатити лише після 18 ї боюсь, щоб не випередили.
А какая разница, опередят или нет, если вы завтра платить собрались.
Ну позвонят один раз, больше звонить не будут. Вообще не вижу причины для страха.
 
А що Ви там платити зібрались?)
В мене тіло 20, з процентами наразі 28, 4 за користування, 4 штраф за протермінування, я розумію що менше тіла я навряд оплачу , навіть якщо буде суд, а там + адвокад, туди сюди, то і ті 8 тис накапають, думаю краще оплатити і не переживати терор
 
Подскажите пожалуйста, завтра первый день просрочки
По графику это второй платёж,они сразу начнут звонить родственникам,или можно как-то договориться?
 
Да ,завтра первый день
По графику первый платёж провела во время
А вот со вторым ...задерживают зп
Переживаю что сразу начнут звонить родным
Могут начать звонить. Тут уже Вам выбирать: или платить, или нет.
 
Да ,завтра первый день
По графику первый платёж провела во время
А вот со вторым ...задерживают зп
Переживаю что сразу начнут звонить родным
Прострочка майже 3 тижня нікому не дзвонили з рідних або оточення, тільки погрожують і все 🤷🏻‍♀️
 
5 день просрочки ,пока только истерят в телефон 😂бросают трубку
В мене таке саме було , це раніше вони дикі були , всіх видзвонювали а зараз трошки закони соблюдають так сказать . І ні разу поки не погрожували про те шо будуть дзвонити оточенню або ще щось , але останні 5 днів вже не спілкуюсь з ними бо набридло .
 
В мене таке саме було , це раніше вони дикі були , всіх видзвонювали а зараз трошки закони соблюдають так сказать . І ні разу поки не погрожували про те шо будуть дзвонити оточенню або ще щось , але останні 5 днів вже не спілкуюсь з ними бо набридло .
У меня была просрочка в Швидко гроши ,вообще адекватные , заплатите да,да
И все ,ещё клай адекватные два разу в неделю писали напоминали о себе .
А эти про три раза в день ...
 
У меня была просрочка в Швидко гроши ,вообще адекватные , заплатите да,да
И все ,ещё клай адекватные два разу в неделю писали напоминали о себе .
А эти про три раза в день ...
Мені телефонували по 20-30 разів якщо не більше 😂 я спочатку говорила з ними а потім просто ігнор 🤷🏻‍♀️
 
Назад
Угорі Унизу