• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Можно договориться погасить кредит за тело?

Universelove99

Форумчанин
Реєстрація
17 Січ 2024
Дописи
30
Реакції
5
Бали
8
UAH
39.00
Ваш пол
Женский
Universelove99 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Подскажите пожалуй, допускаю просрочку в кредит плюс ,завтра первый день ,по графику это должен был быть второй платёж, они знакомым сразу звонят ? Или с ними можно как то договориться подождать ?
 
Подскажите пожалуй, допускаю просрочку в кредит плюс ,завтра первый день ,по графику это должен был быть второй платёж, они знакомым сразу звонят ? Или с ними можно как то договориться подождать ?
Чекайте. І вони почекають...
 
Просто интересно, они сразу по знакомым пройдутся😂
Я думаю,знайомі Вам скажуть. Мені особисто не цікаво вже більш ніж три роки. Раджу всім не цікавитись такими речами,як телефонні дзвінки.
 
Подскажите пожалуй, допускаю просрочку в кредит плюс ,завтра первый день ,по графику это должен был быть второй платёж, они знакомым сразу звонят ? Или с ними можно как то договориться подождать ?
Договариваться не надо ни о чем, они сами предложат тело, а потом и меньше.
 
Подскажите пожалуй, допускаю просрочку в кредит плюс ,завтра первый день ,по графику это должен был быть второй платёж, они знакомым сразу звонят ? Или с ними можно как то договориться подождать ?
Через декілька місяців протермінувань можна очікувати якихось лояльних пропозицій. Щодо дзвінків 3-м особам, то тут все рандомно, залежить від того, чи зможуть вони кого знайти.
 
Не хочется звонков третьим лицам..
Звонитимуть. У мене брат набрався кредитів, то з кредит плюс звонили мені і мамі. Бо в нього в телефоні підписано було: сестра ....., мама. А от жінці його не звонили, бо просто ім*я було. Треба нікого не підписувати))
 
Звонитимуть. У мене брат набрався кредитів, то з кредит плюс звонили мені і мамі. Бо в нього в телефоні підписано було: сестра ....., мама. А от жінці його не звонили, бо просто ім*я було. Треба нікого не підписувати))
Треба адекватно оцінювати ситуацію, не в підписах справа...)
 
Плюси телефонують контактним десь через 5-6 днів з моменту протермінування. На діалог йдуть важко, але можна почекати пропозиції по закриттю від них. В мене сума маленька, тому просто закрию, в кого ж великі то певно краще чекати вигідних для вас умов
 
Подскажите пожалуй, допускаю просрочку в кредит плюс ,завтра первый день ,по графику это должен был быть второй платёж, они знакомым сразу звонят ? Или с ними можно как то договориться подождать ?
Можно. Договаривайтесь :)
Только они на это пойдут месяца через 2-3, вряд ли раньше
 
Назад
Угорі Унизу