• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Проте вони забувають, що є норма в законодавстві, яка забороняє начисляти % більше ніж два тіла, якщо не помиляюсь.
А вони вже накрутили цілих 4.5 тіла, клоуни.
 
Проте вони забувають, що є норма в законодавстві, яка забороняє начисляти % більше ніж два тіла, якщо не помиляюсь.
А вони вже накрутили цілих 4.5 тіла, клоуни.
Такой нормы нет. Она про штрафы и пени. Проценты могут согласно договору начислять.
 
Такой нормы нет. Она про штрафы и пени. Проценты могут согласно договору начислять.

Такой нормы нет. Она про штрафы и пени. Проценты могут согласно договору начислять.
Так і що тепер, вони нараховуватимуть до 100000? Це ж не адекватно
 
МФО і адекватність речі не сумісні.
Так є вірогідність того, що можна буде від них отримати пропозицію про закриття за тіло? Чи поки не пройде три місяці вони нічого толкового не запропонують?
 
Проте вони забувають, що є норма в законодавстві, яка забороняє начисляти % більше ніж два тіла, якщо не помиляюсь.
А вони вже накрутили цілих 4.5 тіла, клоуни.
Є щось накшталт вами написаного, але трохи по інакшому... зміст той самий. Але - це якщо інше не прописано в договорі.
 
Так є вірогідність того, що можна буде від них отримати пропозицію про закриття за тіло? Чи поки не пройде три місяці вони нічого толкового не запропонують?
Доброго дня , як у вас там з таліоном ? Бо в мене схожа ситуація , от і цікаво чи зрушило це діло с місця у вас )
 
Screenshot_20231211_104052.jpg
 
Далі ще гірше буде?
Якщо читати що пишуть і аналізувати з холодною головою - то побачите, що їм реально ставатиме гірше.
Вчитайтесь в їх смс і подумайте.

1. Для звернення до суду їм треба лише Ваша адреса, іпн і прізвище з ініціалами. Ви ці дані їм надали при реєстрації.
Яка анкета їм потрібна? Про що і для чого?
2. Зайдіть на сайт судової влади і подивіться як часто афк подають до суду.
 
Якщо читати що пишуть і аналізувати з холодною головою - то побачите, що їм реально ставатиме гірше.
Вчитайтесь в їх смс і подумайте.

1. Для звернення до суду їм треба лише Ваша адреса, іпн і прізвище з ініціалами. Ви ці дані їм надали при реєстрації.
Яка анкета їм потрібна? Про що і для чого?
2. Зайдіть на сайт судової влади і подивіться як часто афк подають до суду.
Дякую за інформацію
 
Це як вікторина. В мене були і таліон і єапб потім і пізніше у онлайн фінанса.
Всі три робили тоді ВНН на ура і бігали по судам.
В мене нічого. Навіть не знаю де той займ зараз.
І тіло теж далеко не пару тисяч.
А що в з судами робили ?
 
Назад
Угорі Унизу