• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Подскажите, часто звонят 3м лицам , группы в вайбере , фэйсбуке .?
На другий день після того як їм передали мій договір, то найшли більше людей ніж всі інші, але пошалили тільки день, дзвонили всім і присилали смс.
 
На другий день після того як їм передали мій договір, то найшли більше людей ніж всі інші, але пошалили тільки день, дзвонили всім і присилали смс.
В вас давно просрочка ?в мене вони в серпні щось діставали оточення,потім три неділі тиши ,зараз знов смс оточенню шлють
 
В вас давно просрочка ?в мене вони в серпні щось діставали оточення,потім три неділі тиши ,зараз знов смс оточенню шлють
У мене з ними на днях сталася цікава історія, 56 днів прорачка, прислали смс, що готові закрити за тіло, списання відсотків всі діла, відповіла їм на почту що готова виплати тіло кредиту, відправте гарантійний лист, тиша цілий день, набрала, сказали, що менеджер це не вирішує, пишіть на почту, я так подумала не сильно значить їм те тіло треба і забила на них далі)) Гарантійка так і не прийшла.
 
Коротко розкажу свою історію з МАНІВЕО, взяв кредит 25к, закинув їм на продовження 8.5к, потім ще 5.5к, зараз виходжу на протермінування, платити нема чим та і якщо б були гроші нема бажання, хочу закрити за тіло - тіло залишилось з 25к - 20.8к, коли після протермінування вони запропонують закрити за тіло?
Чи телефонують оточенную?
 
Чи телефонують оточенную?
В мене вони тихі були ,потім Таліон теж ,потім АФК ,знайшли трьох відправляють їм смс що є для мене пропозиції,та і дзвонили їм також ,потім три тижні тиши ,знов мені дзвінки и смс тим же .На тіло поки не йдуть , найменше два тіла пропонували .
 
В мене вони тихі були ,потім Таліон теж ,потім АФК ,знайшли трьох відправляють їм смс що є для мене пропозиції,та і дзвонили їм також ,потім три тижні тиши ,знов мені дзвінки и смс тим же .На тіло поки не йдуть , найменше два тіла пропонували .
Мені запропонували АФК з тіла 25к 10.8к
 
У мене був кредит у них на 28000, але ще до початку війни. Купа пролонгацій по 2-3к кожен місяць. Потім перестала платити - наярювали але лише мені, і я практично не спілкувалась з ними. Після початку війни передали Таліону, Таліон мовчав мовчав пів року, потім прийшов зразу гарантійний лист від них на пошту за 10000к , тобто менше ніж половина тіла. І то я ще і не зразу закрила ? а розтягнула ті 10к на місяці два-три. Якщо вони бачать що безперспективно- погоджуються практично на любі умови.
 
Менше півтіла? Я правильно зрозумів?
Так, я їм і пів тіла не збираюсь платити, чекаю поки 20% тіла запропонують
Так, я їм і пів тіла не збираюсь платити, чекаю поки 20% тіла запропонують
Я їм віддав з 25к 18к відсотками
 
Негідна поведінка, образи
Так, я їм і пів тіла не збираюсь платити, чекаю поки 20% тіла запропонують

Я їм віддав з 25к 18к відсотками
Mosma ***** гнойный , можешь сколь угодно ставить свои смешки, тупые смайлики и т.д, все равно суть это не изменит , то что ты уебок который старается изьебнутся и показаться умным и так всем известно))
А через скільки часу запропонували?
4 місяці
 
Назад
Угорі Унизу