• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

nazario0890

Форумчанин
Реєстрація
7 Чер 2023
Дописи
82
Реакції
22
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
nazario0890 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Коротко розкажу свою історію з МАНІВЕО, взяв кредит 25к, закинув їм на продовження 8.5к, потім ще 5.5к, зараз виходжу на протермінування, платити нема чим та і якщо б були гроші нема бажання, хочу закрити за тіло - тіло залишилось з 25к - 20.8к, коли після протермінування вони запропонують закрити за тіло?
 
Коротко розкажу свою історію з МАНІВЕО, взяв кредит 25к, закинув їм на продовження 8.5к, потім ще 5.5к, зараз виходжу на протермінування, платити нема чим та і якщо б були гроші нема бажання, хочу закрити за тіло - тіло залишилось з 25к - 20.8к, коли після протермінування вони запропонують закрити за тіло?
Не скоро, я с октября жду, пока чуть меньше 2 тел было их лучше предложение. Ну я не спешу никуда))
 
Коротко розкажу свою історію з МАНІВЕО, взяв кредит 25к, закинув їм на продовження 8.5к, потім ще 5.5к, зараз виходжу на протермінування, платити нема чим та і якщо б були гроші нема бажання, хочу закрити за тіло - тіло залишилось з 25к - 20.8к, коли після протермінування вони запропонують закрити за тіло?
Через півтора місяці можуть продати Таліону,що вони і зробили,за цей час нічого нормального не пропонували. Таліон теж хоче з відсотками. В плані смс не дістають. Чекайте. І ні в якому разі не лонгуйте їм більше.
 
Коротко розкажу свою історію з МАНІВЕО, взяв кредит 25к, закинув їм на продовження 8.5к, потім ще 5.5к, зараз виходжу на протермінування, платити нема чим та і якщо б були гроші нема бажання, хочу закрити за тіло - тіло залишилось з 25к - 20.8к, коли після протермінування вони запропонують закрити за тіло?
8,5+5,5=14К і ще віддати 21К... Нічогенька така арифметика
 
Коротко розкажу свою історію з МАНІВЕО, взяв кредит 25к, закинув їм на продовження 8.5к, потім ще 5.5к, зараз виходжу на протермінування, платити нема чим та і якщо б були гроші нема бажання, хочу закрити за тіло - тіло залишилось з 25к - 20.8к, коли після протермінування вони запропонують закрити за тіло?
А історія де?))?
 
Вышел на просрачку в январе 22 года,продали быстро.Наверное последний месяц хотят уже тело .Тело не отдам ))))
 
Подскажите, как быстро они продают коллекторам. Или может кто знает через сколько в суд могут подать. У меня 25 тысяч тело, уже проценты с 18 августа приличные.
 
У меня в июне тело 20к пошло в просрочку, хотят 40к за два месяца, передали в АФК где то через 1.5 месяца.
 
Подскажите, как быстро они продают коллекторам. Или может кто знает через сколько в суд могут подать. У меня 25 тысяч тело, уже проценты с 18 августа приличные.
Меня продали Талионам, те что то не шевелятся, тело было 20к отдал в общей сложности с тела около 18к Манивео именно, щас просят Талионы закрыть за 26к, тело 20к + 6к им на мороженое, я отказался, если бы за пол тела то ещё бы подумал, а так пусть гуляют
 
Назад
Угорі Унизу