• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло + 1000 грн.

Alexander7

Форумчанин
Реєстрація
22 Кві 2023
Дописи
99
Реакції
15
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Alexander7 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло і+1000 попросив гарантійний лист то кажуть що то смс і є гарантійним листом я попросив на електронну пошту відправити то кажуть що в особистому кабінеті немає адреси а додати її можливо лише тоді коли я відправлю їм адресу і фото з паспортом в руках новою поштою і тоді вони додадуть її в особистий кабінет і скинуть гарантійну. Або щоб я вніс оплату потім зв'язався з ними і вони спишуть відсотки, я так розумію що розводять на гроші. Чи дійсно гарантійний лист вони відправляють лише на електронну пошту після того коли її підтвердять, я їм відправив в вайбер адресу електронної пошти то вони кажуть що не можуть на неї відправити без підтвердження яке я їм повинен відправити новою поштою з фото.
 
Бред какой-то. Можете отправить им электронную почту в ТГ бот и у них будет она в базе. Уж тем более, фото с паспортом очередной бред
 
Доброго дня мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло і+1000 попросив гарантійний лист то кажуть що то смс і є гарантійним листом я попросив на електронну пошту відправити то кажуть що в особистому кабінеті немає адреси а додати її можливо лише тоді коли я відправлю їм адресу і фото з паспортом в руках новою поштою і тоді вони додадуть її в особистий кабінет і скинуть гарантійну. Або щоб я вніс оплату потім зв'язався з ними і вони спишуть відсотки, я так розумію що розводять на гроші. Чи дійсно гарантійний лист вони відправляють лише на електронну пошту після того коли її підтвердять, я їм відправив в вайбер адресу електронної пошти то вони кажуть що не можуть на неї відправити без підтвердження яке я їм повинен відправити новою поштою з фото.
Якщо смс є гарантійним листом, то напишіть на бумажці потрібну сумму, сфотографуйте, надішліть їм і скажіть що ота фотка і є оплатою
 
Бред какой-то. Можете отправить им электронную почту в ТГ бот и у них будет она в базе. Уж тем более, фото с паспортом очередной бред
Я так їм і запропонував так вони кажуть що так не підходить
 
Доброго дня мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло і+1000 попросив гарантійний лист то кажуть що то смс і є гарантійним листом я попросив на електронну пошту відправити то кажуть що в особистому кабінеті немає адреси а додати її можливо лише тоді коли я відправлю їм адресу і фото з паспортом в руках новою поштою і тоді вони додадуть її в особистий кабінет і скинуть гарантійну. Або щоб я вніс оплату потім зв'язався з ними і вони спишуть відсотки, я так розумію що розводять на гроші. Чи дійсно гарантійний лист вони відправляють лише на електронну пошту після того коли її підтвердять, я їм відправив в вайбер адресу електронної пошти то вони кажуть що не можуть на неї відправити без підтвердження яке я їм повинен відправити новою поштою з фото.
Ага, скинуть. Вимогу повернення нового кредиту, про якого Ви не чули - не бачили....
 
Доброго дня мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло і+1000 попросив гарантійний лист то кажуть що то смс і є гарантійним листом я попросив на електронну пошту відправити то кажуть що в особистому кабінеті немає адреси а додати її можливо лише тоді коли я відправлю їм адресу і фото з паспортом в руках новою поштою і тоді вони додадуть її в особистий кабінет і скинуть гарантійну. Або щоб я вніс оплату потім зв'язався з ними і вони спишуть відсотки, я так розумію що розводять на гроші. Чи дійсно гарантійний лист вони відправляють лише на електронну пошту після того коли її підтвердять, я їм відправив в вайбер адресу електронної пошти то вони кажуть що не можуть на неї відправити без підтвердження яке я їм повинен відправити новою поштою з фото.
Добрий день! Як вирішилась ваша ситуація? Платили без гарантійного? Отримав таку ж пропозицію.
 
Доброго дня мілоан прислали смс що можу закрити кредит за тіло і+1000 попросив гарантійний лист то кажуть що то смс і є гарантійним листом я попросив на електронну пошту відправити то кажуть що в особистому кабінеті немає адреси а додати її можливо лише тоді коли я відправлю їм адресу і фото з паспортом в руках новою поштою і тоді вони додадуть її в особистий кабінет і скинуть гарантійну. Або щоб я вніс оплату потім зв'язався з ними і вони спишуть відсотки, я так розумію що розводять на гроші. Чи дійсно гарантійний лист вони відправляють лише на електронну пошту після того коли її підтвердять, я їм відправив в вайбер адресу електронної пошти то вони кажуть що не можуть на неї відправити без підтвердження яке я їм повинен відправити
Какая у вас просрочка?

новою поштою з фото.
Я бы на вашем месте написала бы в нбу сразу, что они требуют выслать мое фото по почте и отказываются предоставить договор и гарантийный лист.
Договор с Милоан у вас есть в электронном или бумажном виде?
 
Останнє редагування:
Тогда попросите договор. Они его обязаны прислать в течении 30 дней!
Если откажут или придумают опять, что надо ваше фото, сразу же пишите в НБУ прилагая скрин, где вам отказали.
Это важный аргумент, их штрафануть могут за отказ прислать договор.

В других темах люди писали, что вроде закрывали успешно по предложению на почту.
Почитайте.

 
Останнє редагування:
Тогда попросите договор. Они его обязаны прислать в течении 30 дней!
Если откажут или придумают опять, что надо ваше фото, сразу же пишите в НБУ прилагая скрин, где вам отказали.
Это важный аргумент, их штрафануть могут за отказ прислать договор.

В других темах люди писали, что вроде закрывали успешно по предложению на почту.
Почитайте.

Добре я написав їм щоб прислали гарантійний лист вони відповіли що не висилають гарантійні листи, і ще написали що гарантійним листом вважати смс в якому вони написали що закривають за тіло плюс 1000 гривень, мені попросити договір на закриття по їхніх пропозиції це ж і є гарантійним листом я правильно розумію?
 
Я ризикнула декілька днів тому... Мені прийшло що списують 1660 за тіло та 1000 відсотки. Чуть не надурили... подзвонила і їхня співробітниця мені сказала * Платіть до вечора вам прийде гарантійний на пошту і через декілька днів вам закриють кредит, вмовляла мене довго.. Я вирішила ризикнути.,томущо відсотки були дуже великі, а тіло маленьке. Я заплатила і тиша ?. Вже готувалася писати скаргу в НБУ, розмову з нею записала. Через 4 дні захожу в кабінет а там весить ще частина кредиту. Я пишу лист на їхню пошту все розповідаю і кажу, що їхня співробітниця мене обдурила і розмову з нею я записала. Вони відразу відповіли на пошту, що розберуться в ситуації. Наступного дня мені дзвоне інша дівчина і прикидається що вона не знає нічого ,а потім така ой да бачу ваш платіж. Закрили кредит і я скачала довідку про закриття кредиту в особистому кабінеті . Але вдруге я б так не робила. В мене було 17 МФО ,зараз лишилось 3 самих відбитих і вони не йдуть ні наякі уступки це АлексКредит ,МайКредит та Монетка ,відсотки хочуть захмарні до 50к за тіло 16000. Просрочки 2 -3 місяця ,може колись опишу тут як я закривала. Всі закрила майже за тіло та не дуже великий відсоток . Таліон доречі в мене були дуже ввічливі і до батьків також ,слали тільки смс с проханням мене вийти на контакт та ,що в них є пропозиція. Цей форум мені дуже допоміг ,бо теж буда депресія і не хотілось жити. Але вирішувати вам ,як з ними бути .
 
Добре я написав їм щоб прислали гарантійний лист вони відповіли що не висилають гарантійні листи, і ще написали що гарантійним листом вважати смс в якому вони написали що закривають за тіло плюс 1000 гривень, мені попросити договір на закриття по їхніх пропозиції це ж і є гарантійним листом я правильно розумію?

Нет. Первичный договор просите, на тот займ, что брали.
По закону они не имеют права отказывать и должны предоставить по требованию.
И можете написать им намек, что напишите в нбу, так как вы согласны на закрытие по их акции, но вас смущает их отказ прислать вам гарантийный лист, подтвеждающий акцию.
Давите их, чем можете. Нбу проверок конторы не любят и предпочитают смягчится, если должник дошел умом уже до нбу (это значит он уже во многом разобрался, и его не так легко дурить).
Я ризикнула декілька днів тому... Мені прийшло що списують 1660 за тіло та 1000 відсотки. Чуть не надурили... подзвонила і їхня співробітниця мені сказала * Платіть до вечора вам прийде гарантійний на пошту і через декілька днів вам закриють кредит, вмовляла мене довго.. Я вирішила ризикнути.,томущо відсотки були дуже великі, а тіло маленьке. Я заплатила і тиша ?. Вже готувалася писати скаргу в НБУ, розмову з нею записала. Через 4 дні захожу в кабінет а там весить ще частина кредиту. Я пишу лист на їхню пошту все розповідаю і кажу, що їхня співробітниця мене обдурила і розмову з нею я записала. Вони відразу відповіли на пошту, що розберуться в ситуації. Наступного дня мені дзвоне інша дівчина і прикидається що вона не знає нічого ,а потім така ой да бачу ваш платіж. Закрили кредит і я скачала довідку про закриття кредиту в особистому кабінеті . Але вдруге я б так не робила. В мене було 17 МФО ,зараз лишилось 3 самих відбитих і вони не йдуть ні наякі уступки це АлексКредит ,МайКредит та Монетка ,відсотки хочуть захмарні до 50к за тіло 16000. Просрочки 2 -3 місяця ,може колись опишу тут як я закривала. Всі закрила майже за тіло та не дуже великий відсоток . Таліон доречі в мене були дуже ввічливі і до батьків також ,слали тільки смс с проханням мене вийти на контакт та ,що в них є пропозиція. Цей форум мені дуже допоміг ,бо теж буда депресія і не хотілось жити. Але вирішувати вам ,як з ними бути .
Вы молодец, что не расстерялись и держали ситуацию на контроле и давили их. У вас отличный боевой настрой)
 
Я ризикнула декілька днів тому... Мені прийшло що списують 1660 за тіло та 1000 відсотки. Чуть не надурили... подзвонила і їхня співробітниця мені сказала * Платіть до вечора вам прийде гарантійний на пошту і через декілька днів вам закриють кредит, вмовляла мене довго.. Я вирішила ризикнути.,томущо відсотки були дуже великі, а тіло маленьке. Я заплатила і тиша ?. Вже готувалася писати скаргу в НБУ, розмову з нею записала. Через 4 дні захожу в кабінет а там весить ще частина кредиту. Я пишу лист на їхню пошту все розповідаю і кажу, що їхня співробітниця мене обдурила і розмову з нею я записала. Вони відразу відповіли на пошту, що розберуться в ситуації. Наступного дня мені дзвоне інша дівчина і прикидається що вона не знає нічого ,а потім така ой да бачу ваш платіж. Закрили кредит і я скачала довідку про закриття кредиту в особистому кабінеті . Але вдруге я б так не робила. В мене було 17 МФО ,зараз лишилось 3 самих відбитих і вони не йдуть ні наякі уступки це АлексКредит ,МайКредит та Монетка ,відсотки хочуть захмарні до 50к за тіло 16000. Просрочки 2 -3 місяця ,може колись опишу тут як я закривала. Всі закрила майже за тіло та не дуже великий відсоток . Таліон доречі в мене були дуже ввічливі і до батьків також ,слали тільки смс с проханням мене вийти на контакт та ,що в них є пропозиція. Цей форум мені дуже допоміг ,бо теж буда депресія і не хотілось жити. Але вирішувати вам ,як з ними бути .
Дякую в мене теж є майкредит і Алекс кредит поки нічого не пропонують
 
Через 2 роки закрив за тіло мінус 1000.
Пролонгацій не було
Гарантійку надавали
Ото їм та тисяча ну дуже треба, навіть через 2 роки но хоч 1к, но дуже треба ?
Через 2 роки закрив за тіло мінус 1000.
Пролонгацій не було
Гарантійку надавали
1000 то плата за те що вони стільки часу про вас не забули))))
 
Назад
Угорі Унизу