• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

МФО.Чи дадуть взагалі через 4-5 років знову кредит?

  • Автор теми Marti
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 1K
А навіщо вам той кредит?)
МФО дають всім.
Я не думаю,що МФО вже дадуть тій людині яка наприклад не виплатила їм борг.І через час хоче звернутись.
Меня більше цікавить банк,а чи дадуть не знаю((((
 
Я не думаю,що МФО вже дадуть тій людині яка наприклад не виплатила їм борг.І через час хоче звернутись.
Меня більше цікавить банк,а чи дадуть не знаю((((
Банки наврядчи дадуть. МФО, навіть якщо були не виплачені кредити, через деякий час, кілька років, можуть дати.
 
Мені дали 500 грн через 5 (пʼять) років протермінувань. Більше і не просив, бо цікавили не гроші шараги, а факт видачі займу через майже 2000 днів просрочки
Дали не Алекс, інші, назву не писатиму

На вырученные деньги приобрел автомобиль Москвич Гроші брав, щоб повернути в останній день строку, з надією, що хоч якось допоможе кредитній історії, яка з середини 2019 року становить 0 (дефолт)

Допоможе чи ні - ще невідомо, відпишу пізніше)

Займ закрив, переплата склала 1 грн 50 коп 🤣🤣🤣
 
Мені дали 500 грн через 5 (пʼять) років протермінувань. Більше і не просив, бо цікавили не гроші шараги, а факт видачі займу через майже 2000 днів просрочки
Дали не Алекс, інші, назву не писатиму

На вырученные деньги приобрел автомобиль Москвич Гроші брав, щоб повернути в останній день строку, з надією, що хоч якось допоможе кредитній історії, яка з середини 2019 року становить 0 (дефолт)

Допоможе чи ні - ще невідомо, відпишу пізніше)

Займ закрив, переплата склала 1 грн 50 коп 🤣🤣🤣
Дорослі розваги :cool:
 
Мені дали 500 грн через 5 (пʼять) років протермінувань. Більше і не просив, бо цікавили не гроші шараги, а факт видачі займу через майже 2000 днів просрочки
Дали не Алекс, інші, назву не писатиму

На вырученные деньги приобрел автомобиль Москвич Гроші брав, щоб повернути в останній день строку, з надією, що хоч якось допоможе кредитній історії, яка з середини 2019 року становить 0 (дефолт)

Допоможе чи ні - ще невідомо, відпишу пізніше)

Займ закрив, переплата склала 1 грн 50 коп 🤣🤣🤣
А в этой шараге просрочки были у вас?
 
А в этой шараге просрочки были у вас?
У них я тогда (в 2018) не брал. Скажу больше - их не было еще :)
А вот их родительская структура (скорее всего, т.к. сразу 3 конторки относятся к одному ТОВ) - была, и там, кажется, долг так и не закрыт
 
У них я тогда (в 2018) не брал. Скажу больше - их не было еще :)
А вот их родительская структура (скорее всего, т.к. сразу 3 конторки относятся к одному ТОВ) - была, и там, кажется, долг так и не закрыт
Сейчас много новых появилось. И старые переименовались.
 
У них я тогда (в 2018) не брал. Скажу больше - их не было еще :)
А вот их родительская структура (скорее всего, т.к. сразу 3 конторки относятся к одному ТОВ) - была, и там, кажется, долг так и не закрыт
Походу то майкредит и клик
 
Мені дали 500 грн через 5 (пʼять) років протермінувань. Більше і не просив, бо цікавили не гроші шараги, а факт видачі займу через майже 2000 днів просрочки
Дали не Алекс, інші, назву не писатиму

На вырученные деньги приобрел автомобиль Москвич Гроші брав, щоб повернути в останній день строку, з надією, що хоч якось допоможе кредитній історії, яка з середини 2019 року становить 0 (дефолт)

Допоможе чи ні - ще невідомо, відпишу пізніше)

Займ закрив, переплата склала 1 грн 50 коп 🤣🤣🤣
Не допоможе такий варіант, мені навіть 21 вчасно закритий кредит не допоміг :) (той кредит, який рахується типу відкритим, тягнеться ще з 2018-го року, і контора обновлює його в УБКІ до сих пір без яких небудь пропозицій закрити його)
Polish_20231202_210517149.jpg
 
Не допоможе такий варіант, мені навіть 21 вчасно закритий кредит не допоміг :) (той кредит, який рахується типу відкритим, тягнеться ще з 2018-го року, і контора обновлює його в УБКІ до сих пір без яких небудь пропозицій закрити його)Переглянути вкладення 139369
Я вже перевірив це)

До речі, картинка кредитного рейтингу дуже-дуже подібна з твоєю. Тільки незакритих кредитів трохи більше🤣
1701594489416.png
 
Я вже перевірив це)

До речі, картинка кредитного рейтингу дуже-дуже подібна з твоєю. Тільки незакритих кредитів трохи більше🤣
Переглянути вкладення 139393
Много кредитов.
Это из серии "вывел деньги из бк - вернул конторе"? Потом опять взял, опять вернул и так далее )
 
Много кредитов.
Это из серии "вывел деньги из бк - вернул конторе"? Потом опять взял, опять вернул и так далее )
Естественно)

Салтовская осень-2018 это было про ставки. Поэтому и МФО тех времен, поэтому и я здесь😆
 
Назад
Угорі Унизу