• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Мені запропонували через буквально тиждень часу , з того дня як вони купили , з 20 тисяч оплатити 15 , а потім ще за тиждень 12600, а за пів години вже було 10500. Але я маю тільки 8000 і хочу стояти на цьому . Або 8 К або дуля з маком їм
Запропонуйте їм самі.
"Ось є 8. Тут і зараз. Або понесу другим і будете чекати."
 
Просите обязательно гарантийку, они не кидают.
Подскажи еще пжл. Лучше закрывать сначала маленькие долги или лучше большие сначала закрыть.Ведь по логике с большими суммами чаше идут в суд или ошибаюсь.15 мфо
 
Подскажи еще пжл. Лучше закрывать сначала маленькие долги или лучше большие сначала закрыть.Ведь по логике с большими суммами чаше идут в суд или ошибаюсь.15 мфо
Йдуть з будь-якими сумами. Великі важче виплачувати. І з часом зникає бажання сплачувати будь-що.
 
Ждите тогда предложение за тело.
А що підкажете по їхніх дзвінках? Просто я з ними говорю кожного ранку і тоді вони нікому більше не телефонують, якщо не беру слухавку, дзвонять чоловіку .
 
А що підкажете по їхніх дзвінках? Просто я з ними говорю кожного ранку і тоді вони нікому більше не телефонують, якщо не беру слухавку, дзвонять чоловіку .
Ну Еноты у меня надоедливыми были, делали группы, колажик сделали, предлагали реструктуризацию, были посланы, продали Талиону, те сначала прислали хотелки, потом скидку, потом тело и наконец полтела. На все про все год ушел. Талионы не звонили никому, только письма.
 
Подскажи еще пжл. Лучше закрывать сначала маленькие долги или лучше большие сначала закрыть.Ведь по логике с большими суммами чаше идут в суд или ошибаюсь.15 мфо
ЗА 5 ЛЕТ только надписи нотариуса, а в суд так никто из сараев не пошёл, только банки
 
ЗА 5 ЛЕТ только надписи нотариуса, а в суд так никто из сараев не пошёл, только банки
И у меня сараи в суд не ходили, хотя и грозились этим. Было 5 ИН из которых 1 снёс, 3 отозвали в связи с примирением сторон, 1 открыли и сразу закрыли в связи с договорённостями.
 
Особисто в мене манівео продали теж таліону потім на мене в суд подала вже фінансова компанія "ейс" зараз суджуся з ними.
 
Мені запропонували через буквально тиждень часу , з того дня як вони купили , з 20 тисяч оплатити 15 , а потім ще за тиждень 12600, а за пів години вже було 10500. Але я маю тільки 8000 і хочу стояти на цьому . Або 8 К або дуля з маком їм
всякі знижки мені теж часто пропонували) а от з половиною тіла тягнули довго))
всякі знижки мені теж часто пропонували) а от з половиною тіла тягнули довго))
Але толку з цього все одно 0) не готова тоді була викласти їм і пів тіла 🤷‍♀️
 
Мені запропонували через буквально тиждень часу , з того дня як вони купили , з 20 тисяч оплатити 15 , а потім ще за тиждень 12600, а за пів години вже було 10500. Але я маю тільки 8000 і хочу стояти на цьому . Або 8 К або дуля з маком їм
Подскажите, они звонили кому то кроме вас?
 
тіло 29к. нарахували 51к. продали таліону, ті передали АФК. пишуть, по найкращій пропозиції, тільки для вас, закрити за 39к. за 5 хв. розмови зійшлись на тілі, але їхня вимога, одним платежем і сьогодні. ну ок, почекають ще.
 
Назад
Угорі Унизу