• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Логіка підрахунків УБКІ

МФО-ФАКЕР

Форумчанин
Реєстрація
22 Вер 2021
Дописи
78
Реакції
64
Бали
1,790
UAH
5.00
МФО-ФАКЕР не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Підскажіть логіку поідрхунків , показує 22 відкриті кредити , але нижче показує 49 кредитів з порушенням графіку платежів і 38 кроедитів з поточним просроченням . Підскажіть що це означає
 
Продані кредити , да і яка різниця . Один фіг ,вам кредитів більше ніхто не дасть))
 
Зайшов,глянув,посміявся, лупонув сотку,забув
 
Зайшла, глянула суму, схватилась за серце, потім згадала що я житель форуму, посміхнулася, закрила додаток, пішла жити життя)
 
А я не можу взагалі зайти. Так що моя совість спокійно спить.
Я нікому нічого не боргую.
 
А я не можу взагалі зайти. Так що моя совість спокійно спить.
Я нікому нічого не боргую.
Я зайшла вперше в вересні 23 року. На форумі хвастались рейтингами ну і я теж завантажила додаток,глянула,видалила. Я теж не знаю що то за суми .... Де вони взялись🙄🙄
 
Підскажіть логіку поідрхунків , показує 22 відкриті кредити , але нижче показує 49 кредитів з порушенням графіку платежів і 38 кроедитів з поточним просроченням . Підскажіть що це означає
22 в статусі відкриті, сюди входять куплені, пролонговані, на реструктуризації.
49 з порушенням графіку, це всі кредити в яких було протермінування за останній рік.
38, сюди входять також продані кредити, які не відображаються у відкритих
Отже у вас з 22 відкритих вердиктів десь 16 проданих
 
258к...))) Зашел только что, глянул)))) Самое интересное, что просрочка по всем 20, правда с Credit7 договорился) А вот одна кака-то контора, судя по УБКИ, в просрочку не ушла, 18 контор только на ай-яй-яй числится)))
 
258к...))) Зашел только что, глянул)))) Самое интересное, что просрочка по всем 20, правда с Credit7 договорился) А вот одна кака-то контора, судя по УБКИ, в просрочку не ушла, 18 контор только на ай-яй-яй числится)))
Створіть скаргу на кредитну історію і можна глянути, хто в якому статусі, коли вибираєш на кого скаржитися
 
Зашёл, глянул рейтинг, огорчился, вышел, удалил нахрен приложение
Месяц назад мне пришло от привата типа договор кредита закрыт или как то так, если если задолженность погасите до такого то числа, если нет, проигнорируйте это смс и тут я вспомнила, что отправила это дело себе на почту, пригодилось )
 
Але якщо у вас є просто кредит, то це скоріш за все він
Нє, до цієї контори не добрався) У лютому в мене черговий безкоштовний звіт, от і гляну)
На початок 2022 року була сума 310 тис. Недавно взявся підчистити хвости. Тепер сума 20 тис гривень
Ого Ви попідчищали...))))
 
Назад
Угорі Унизу