• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредиту 4 роки просрочки. Чого чекати від них?

Діанка33

Форумчанин
Реєстрація
16 Лют 2022
Дописи
88
Реакції
19
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Діанка33 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Я брала кредит в Алекс Кредит ще у вересні 2019року 4500грн. Вчора випадково зайшла в особистий кабінет. Сума набігла 198000грн. Я таку суму не оплачу, це не реально. Вони мовчать не пишуть і не телефонують.
Як поступати мені? Чого від них можна чекать?
 
або зв’язуйтесь з ними і пропонуйте своїми умови, або чекайте)
Навіть якщо дійде до суду, не думаю, що Вам скажуть оплачувати майже 200К!
 
Доброго дня. Я брала кредит в Алекс Кредит ще у вересні 2019року 4500грн. Вчора випадково зайшла в особистий кабінет. Сума набігла 198000грн. Я таку суму не оплачу, це не реально. Вони мовчать не пишуть і не телефонують.
Як поступати мені? Чого від них можна чекать?
Самі розкажуть. якщо прокинуться від сплячки.
 
Зайшли в особистий кабінет - чекайте дзвінка.
У мене так було з монеткою. Як тільки заходив в кабінет, то починали дзвонити. Це те саме, що почав торкатися гівна і воно почало смердіти.
 
Доброго дня. Я брала кредит в Алекс Кредит ще у вересні 2019року 4500грн. Вчора випадково зайшла в особистий кабінет. Сума набігла 198000грн. Я таку суму не оплачу, це не реально. Вони мовчать не пишуть і не телефонують.
Як поступати мені? Чого від них можна чекать?
Якщо були пролонгації, навіть якщо і не було можна спробувати, і є бажання і кошти, то пишіть їм на пошту чи дзвоніть і кажіть, що можете закрити за тіло чи частину. Якщо ж ні, то чекайте, або буде суд і, якщо будете захищатись з юристом, то заплатите тіло, а в ідеалі виграєте і вони ще впридачу повернуть вам витрати на юриста і судовий збір. Мені теж кредит каса нарахувала за рік 210т. грн.
 
У меня тоже с 3,5к накрутили шото около 200к. Не обращайте внимания на их хотелки. Просто мониторьте себя в реестрах. И не заходите в ЛК, ибо снова начнут наяривать гарнитуроголовые.
 
Мне сделали ИНН, я его снёс, неоднократно предлагал им решить вопрос - как рыба об лёд, не хотят. Ну, не хотят и меня это не беспокоит :)
 
Мне сделали ИНН, я его снёс, неоднократно предлагал им решить вопрос - как рыба об лёд, не хотят. Ну, не хотят и меня это не беспокоит :)
Підкажіть,а після зносу,знову починають телефонувати всім підряд?
 
просіть у них закрити за тіло, якщо маєте можливість та бажання
 
Доброго дня. Я брала кредит в Алекс Кредит ще у вересні 2019року 4500грн. Вчора випадково зайшла в особистий кабінет. Сума набігла 198000грн. Я таку суму не оплачу, це не реально. Вони мовчать не пишуть і не телефонують.
Як поступати мені? Чого від них можна чекать?
Подождите, срок предьявления всяких исков 3 года. У вас уже 4г. Срок давности истек.
 
Перед продажем запропонують 50% тіла.так майже вмі роблять. Але за стікі років чому ще не продали. Можливо і за меньшу суму ніж 50% можна буде закрить.
 
Назад
Угорі Унизу