• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит взятий 22.10.2023

Про мене взагалі забули Смарти, хоча сума не маленька. Десь вже скоро як півроку протермінування і повне мовчання.
Взагалі щось на мене шараги підзабтли. По тілу боргів на майже 75000 грн. Може це через те, що не можуть додзвонитись, бо я за кордоном, але в вайбері тиша, смс тиша.
 
Про мене взагалі забули Смарти, хоча сума не маленька. Десь вже скоро як півроку протермінування і повне мовчання.
Взагалі щось на мене шараги підзабтли. По тілу боргів на майже 75000 грн. Може це через те, що не можуть додзвонитись, бо я за кордоном, але в вайбері тиша, смс тиша.
До мене теж не звонять, ні разу за 3 місяці, сума десь 7 тисяч вже, але я просто вляпався на шахраїв, ото вони і оформили на мене, але я прочитав ваше повідомлення, і думаю діло не в тому, що шахраї НЕ вводили мій номер телефону, хоча знали його, тому ось страшно тепер і за те, що я порушив закон про передачу даних і про утримання грошей
 
Як вони себе поводять чи телефонують всіх хто є в договорі?
Что за шарага?
Про мене взагалі забули Смарти, хоча сума не маленька. Десь вже скоро як півроку протермінування і повне мовчання.
Взагалі щось на мене шараги підзабтли. По тілу боргів на майже 75000 грн. Може це через те, що не можуть додзвонитись, бо я за кордоном, але в вайбері тиша, смс тиша.
Смартивей?
 
Не знаю, як вам пощастило менше, ніж за тіло...мені смерти пропонували реструктуризацію, а сьогодні продали в ЕАПБ. Тіло 4500. Просрочка з грудня
 
Тут думаю як кому повезе, в мене прострочена за 21.10.2023 тіло 4920 закрив за 492 гривні, перед тим пропонували за 50% від суми потім 1200 а сьогодні запропонували за 492 грн
 
Назад
Угорі Унизу