• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит Smart

  • Автор теми Kristina
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 948

Kristina

Форумчанин
Реєстрація
2 Тра 2019
Дописи
96
Реакції
21
Бали
3,565
UAH
9.00
Ваш пол
Женский
Kristina не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім дня.Є кредит Smart(той ,що одразу розбитий на 4 платежі).
Два платежі внесені .3й просрочила вже на 11 днів(одразу кажу, маю намір закривати,бо це єдина контора з якою маю справу 4 роки,і ніколи не мала проблем).Але зараз затримали з/п .Дадуть у вівторок.
Хто має досвід з просрочкою саме Smart кредиту?
Чи будуть вже стати всім повідомлення?Бо завтра вже 12 день...
Дякую за відповідь)
 
Доброго всім дня.Є кредит Smart(той ,що одразу розбитий на 4 платежі).
Два платежі внесені .3й просрочила вже на 11 днів(одразу кажу, маю намір закривати,бо це єдина контора з якою маю справу 4 роки,і ніколи не мала проблем).Але зараз затримали з/п .Дадуть у вівторок.
Хто має досвід з просрочкою саме Smart кредиту?
Чи будуть вже стати всім повідомлення?Бо завтра вже 12 день...
Дякую за відповідь)
Наберіть їм та повідомте
Але якщо ще не звонили, то не переймайтесь.
 
Два платежі внесені .3й просрочила вже на 11 днів(одразу кажу, маю намір закривати,бо це єдина контора з якою маю справу 4 роки,і ніколи не мала проблем).Але зараз затримали з/п .Дадуть у вівторок.
👇☝️👇☝️:scratch_one-s_head::pardon:

ККрасава!!!!!))))
Того же мнения)4 месяца просрочки!Не платила и не собираюсь.НИКОМУ И НИКОГДА!Точка!)
То була не крапка а маленька кома :rolleyes::sarcastic:
 
ЯК ведуть зараз себе при протермінуванні, 3 тижні протермінування тіло 3000
 
ЯК ведуть зараз себе при протермінуванні, 3 тижні протермінування тіло 3000
У мене злизали телефонну книгу, але номера взяли які записані як мама, папа, дядько, тітка і т.д і додали їх до договору(можете відкрити договір і в самому низу глянуть кого вони додали), через 2 місяці почали обзвон, після повного ігнору закрив за 25% тіла через ~8 місяців, самі запропонували
 
У мене злизали телефонну книгу, але номера взяли які записані як мама, папа, дядько, тітка і т.д і додали їх до договору(можете відкрити договір і в самому низу глянуть кого вони додали), через 2 місяці почали обзвон, після повного ігнору закрив за 25% тіла через ~8 місяців, самі запропонували
Коли у вас був кредит? Уже під час ВС?
 
У мене злизали телефонну книгу, але номера взяли які записані як мама, папа, дядько, тітка і т.д і додали їх до договору(можете відкрити договір і в самому низу глянуть кого вони додали), через 2 місяці почали обзвон, після повного ігнору закрив за 25% тіла через ~8 місяців, самі запропонували
Почали звонити і смс аж через 2 місяці?
 
Почали звонити і смс аж через 2 місяці?
Можливо мені і звонили, у мене всі дзвінки блокувалися, смс не слали ніякі. Через місяці 2 написав якийсь менеджер в вайбері що вони починають дзвонити, дозвонилися до мами точно знаю, даже вислали їй посилання на мій борг. Потім ще декілька разів їй телефонували, але вона з ними не спілкувалася і вони перестали дзвонити взагалі. В січні гетконтакт оприділив їх номер, але був заблокований, протягом дня отримав смс про закриття за 25% від тіла, я написав їм в підтримку в вайбер, надали гарантійний, оплатив в кабінеті, через 2 дні закрили в УБКІ. Постійно зараз шлють смс промокод на 99% знижки
 
Можливо мені і звонили, у мене всі дзвінки блокувалися, смс не слали ніякі. Через місяці 2 написав якийсь менеджер в вайбері що вони починають дзвонити, дозвонилися до мами точно знаю, даже вислали їй посилання на мій борг. Потім ще декілька разів їй телефонували, але вона з ними не спілкувалася і вони перестали дзвонити взагалі. В січні гетконтакт оприділив їх номер, але був заблокований, протягом дня отримав смс про закриття за 25% від тіла, я написав їм в підтримку в вайбер, надали гарантійний, оплатив в кабінеті, через 2 дні закрили в УБКІ. Постійно зараз шлють смс промокод на 99% знижки
А так контактних не чіпали? Велике тіло було?
 
Назад
Угорі Унизу