• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит плюс продає колекторам чи в суд подає?

  • Автор теми Katrina23
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 901

Katrina23

Форумчанин
Реєстрація
7 Лис 2023
Дописи
34
Реакції
7
Бали
8
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Katrina23 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, Кредит плюс продає колекторам чи в суд подає?
Не хочуть розбивати на платежі(((
 
Через сколько продали?
Если честно-не помню. Как-то расслабилась и перестала сохранять все смс по мфо. Но, по моему в этом году. То есть плюс минус полтора года. И кстати, есть маркер-как только перестают сами мфо предлагать закрыть за тело-жди беды. В виде продажи, и суда. Сами мфо, я вижу не подают.
 
Если честно-не помню. Как-то расслабилась и перестала сохранять все смс по мфо. Но, по моему в этом году. То есть плюс минус полтора года. И кстати, есть маркер-как только перестают сами мфо предлагать закрыть за тело-жди беды. В виде продажи, и суда. Сами мфо, я вижу не подают.
Погано ...біди не хочеться....
 
В мене вже три місяці просрочки, вже двічі пропонували тіло, але поки нема чим закривати. Збираю, чекаю.
 
Кому угодно. Мой продали еапб.
Мій Фінтрасту. Ті в суд. Програла суд. Не захищалася. За кордоном. З 23 тис. тіла нарахували майже 68 тис. Відкрито ВП. Вже три суди. По інших МФО. Чекаю відкриття нових ВП. І, напевно, судів. Але, як кажуть, Бог їм всім в поміч. Мене це не хвилює. Така в мене позиція. А ви, якщо вас попадуть до суду, обов'язково захищайтеся з адвокатами з форуму. А мене така ситуація, що в принципі, не мають, що забирати.
 
Назад
Угорі Унизу