• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Кредит каса шле "акційну пропозицію".

  • Автор теми Maks1927
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 319

Maks1927

Форумчанин
Реєстрація
1 Лис 2023
Дописи
89
Реакції
26
Бали
158
UAH
23.50
Ваш пол
Мужской
Maks1927 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Брав 15 000 ще в грудні 2021р нарахували 105 000 , хочуть 37 хай ідуть до сраки не заплачу ніколи , хіба що через суд якщо туди дійде ще.

ще менше року і забуду про них взагалі що вони є....
 

Вкладення

  • photo_2024-04-05_17-20-22.jpg
    photo_2024-04-05_17-20-22.jpg
    170.9 Кб · Перегляди: 50
Брав 15 000 ще в грудні 2021р нарахували 105 000 , хочуть 37 хай ідуть до сраки не заплачу ніколи , хіба що через суд якщо туди дійде ще.

ще менше року і забуду про них взагалі що вони є....
А чому забудете через "ще менше року"?
 
А чому забудете через "ще менше року"?
ну типу 3 роки пройде і менша ймовірність що подадуть до суду , а якщо подадуть то оскаржити сроки позовної давності.

я це мав на увазі , а так я і так про них не сильно згадую.
 
ну типу 3 роки пройде і менша ймовірність що подадуть до суду , а якщо подадуть то оскаржити сроки позовної давності.

я це мав на увазі , а так я і так про них не сильно згадую.
Ви помиляєтесь. Зараз сроки позовної давності не діють. спочатку Ковід, потім військовий стан.
 
Ви помиляєтесь. Зараз сроки позовної давності не діють. спочатку Ковід, потім військовий стан.
Так не діють , але все ж мені здається що чим більше часу пройде тим менша ймовірність що подадуть до суду.


Але питання спірне сроки призупиненні але кредитори так само зараз подають до суду ж зараз.
 
Це як пощастить.. деякі можуть через 4 місяці подати, хтось через декілька років. У мене до речі, по кассі також 15000 тіло приблизно з вами в один час взята, пропонують за 13500
 
Це як пощастить.. деякі можуть через 4 місяці подати, хтось через декілька років. У мене до речі, по кассі також 15000 тіло приблизно з вами в один час взята, пропонують за 13500
по нових договорах вони швидко зараз подають до суду , по старих не так активно ще.
 
Назад
Угорі Унизу