• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На все Кредит каса подає документи до суду!

  • Автор теми AlishaSh
  • Дата початку
  • Відповіді 247
  • Перегляди 11K

AlishaSh

Форумчанин
Реєстрація
10 Сер 2023
Дописи
20
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
AlishaSh не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, маю прострочену заборгованості у сумі 20000 грн.
Прострочена йде вже 44 день, нажаль взагалі немає коштів оплатити.
Сьогодні мені зателефонували з невідомого номера та повідомили що "ми адвокатське об'єднання "юридичний стимул, до нас звернулась компанія укркредит фінанс, про відшкодування кредитних коштів, питали мої дані, але я відповіла що нічого надавати не буде", пере телефонувала до компанії, але там кажуть "всі питання тепер вирішуйте з нашим адвокатським об'єднанням", при тому продовжуючи дзвонить всім моїм родичам та знайомим.
Це в них нова фішка така?
 
Так вони тепер, швиденько в суд подають, змінили свою тактику
При цьому, вони чекають від мене відповіді, чи готова я сплатити цю суму сьогодні, або вони подадуть до суду.
Де гарантія, що я скажу, що готова до судових справ.
Але де гарантія що припинеться телефонний тетор.
 
Ось наприклад договір від 09.03.2023
При цьому, вони чекають від мене відповіді, чи готова я сплатити цю суму сьогодні, або вони подадуть до суду.
Де гарантія, що я скажу, що готова до судових справ.
Але де гарантія що припинеться телефонний тетор.
так пишіть скарги в нбу, 1545, можна ще сюди Дзвінки колекторів щодо чужого кредиту: за сприяння Уповноваженого заявнику поновили право на захист персональних даних
 
Ось наприклад договір від 09.03.2023

так пишіть скарги в нбу, 1545, можна ще сюди Дзвінки колекторів щодо чужого кредиту: за сприяння Уповноваженого заявнику поновили право на захист персональних даних
Так, але людина не захищалася, думаю, що при інших розкладах справа була б цікавіша
 
Так, але людина не захищалася, думаю, що при інших розкладах справа була б цікавіша
поки не знайшов таких справ де є захист тільки заочні рішення
а ні ось з відзивом справа теж На все Рішення — Справа № 522/12752/23-е — 06.08.2023 — 112712765 — Opendatabot
 
А что вам там обнадежило если не секрет?
Секрет)
поки не знайшов таких справ де є захист тільки заочні рішення
а ні ось з відзивом справа теж На все Рішення — Справа № 522/12752/23-е — 06.08.2023 — 112712765 — Opendatabot
Є виграшні справи, але за 21 рок, але ж там не було ще такого ляпа як "300 днів"
 
Може бути пугалка, а може й ні, найкраща порада на мій погляд - моніторте себе на суд.владі
 
Доброго дня, маю прострочену заборгованості у сумі 20000 грн.
Прострочена йде вже 44 день, нажаль взагалі немає коштів оплатити.
Сьогодні мені зателефонували з невідомого номера та повідомили що "ми адвокатське об'єднання "юридичний стимул, до нас звернулась компанія укркредит фінанс, про відшкодування кредитних коштів, питали мої дані, але я відповіла що нічого надавати не буде", пере телефонувала до компанії, але там кажуть "всі питання тепер вирішуйте з нашим адвокатським об'єднанням", при тому продовжуючи дзвонить всім моїм родичам та знайомим.
Це в них нова фішка така?
Сьогодні мені в вайбер написала ця контора "Юридичний стимул", хотіли поговорити зі мною для уточнення моїх данних щодо подання в суд, я видалив повідомлення.
Буду моніторити себе в електронному суді.
Брав на сайті "навсе" 29100, сплачено було їм 15000, останнім повідомлення від них було про те що борг 39000.
 
Сьогодні мені в вайбер написала ця контора "Юридичний стимул", хотіли поговорити зі мною для уточнення моїх данних щодо подання в суд, я видалив повідомлення.
Буду моніторити себе в електронному суді.
Брав на сайті "навсе" 29100, сплачено було їм 15000, останнім повідомлення від них було про те що борг 39000.
Треба було їм написати що ви не хочете щоб на Вас подали до суду, тому особистих даних ви їм не дасте))
Для суду у них і так всі данні є, звичайний моральний тиск калів., а якщо чогось нема, ви не зобов'язані комусь чогось розповідати.
 
У мене вже пʼятий рік подають до суду. На все, тіло 14,5к
 
Угу. Там, где срок кредита указан 300 дней. Интересная такая фишка. И тем не менее с этим тоже можно успешно бороться
Ну а как по-другому... на каждое действие непременно последует противодействие.
 
Сьогодні мені в вайбер написала ця контора "Юридичний стимул", хотіли поговорити зі мною для уточнення моїх данних щодо подання в суд, я видалив повідомлення.
Буду моніторити себе в електронному суді.
Брав на сайті "навсе" 29100, сплачено було їм 15000, останнім повідомлення від них було про те що борг 39000.
А чому суду боїтесь? Вони ж вам тільки рахунки заблокують і якщо є, то майно арештувати можуть, поки не виплатите КК гроші.
 
А чому суду боїтесь? Вони ж вам тільки рахунки заблокують і якщо є, то майно арештувати можуть, поки не виплатите КК гроші.
Хз. Суду бояться всі.
Але якщо захищати себе, то це буде тіло з невеликим. І постанова на 20% з зп. Без блокування і т.д.
 
А чому суду боїтесь? Вони ж вам тільки рахунки заблокують і якщо є, то майно арештувати можуть, поки не виплатите КК гроші.
Ну да, всего лишь. И где он писал, что боится?
Хз. Суду бояться всі.
Але якщо захищати себе, то це буде тіло з невеликим. І постанова на 20% з зп. Без блокування і т.д.
С договором на 300 дней это не так на данный момент.
 
А чому суду боїтесь? Вони ж вам тільки рахунки заблокують і якщо є, то майно арештувати можуть, поки не виплатите КК гроші.
Я не говорил что боюсь суда, если он будет, то буду брать юриста с форума и пробывать защищаться.
У меня оф. зп, так что если и проиграю суд, то соглашусь только на отчисление 20% з зп, а счета пусть будут открыты, у меня есть дополнительный доход который приходит на карту.
 
Назад
Угорі Унизу