• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які зараз справи У Смартівей? Кому з колекторів продають?

  • Автор теми Djenya
  • Дата початку
  • Відповіді 25
  • Перегляди 3K

Djenya

Форумчанин
Реєстрація
9 Січ 2022
Дописи
110
Реакції
30
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Djenya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго здоров'я всім.
Всі мої шараги десь з березня цього року вийшли на зв'язок. В мене їх 15-ть
До березня давали про себе знати п'ять за останій рік. А от від Смартівей не має вісточкі. У них є вся моя телефона книга но Тішина.
Кому за звичай вони продають нікто не знає часом?
Вони там хоть всі живі і здорові ато я хвилююсь.!
 
Всі періодично десь гавкнуть десь куснють аці причаілись як та зміюка і не понятно. А сума вмене вних не маленька
 
Всі періодично десь гавкнуть десь куснють аці причаілись як та зміюка і не понятно. А сума вмене вних не маленька
Не буди лихо поки спить тихо. З мого немаленького списку десяток шараг просто щезли
 
Zorro89, никак. Они работают только через приложение. Ну можна на почту написать с просьбойскинуть договор, может отправят
 
Они изменяют договор .по поводу контактных лиц ?
Встановлюючи їх додаток ви дали доступ до дзвінків і телефонної книги. Вже пізно думати про контактних.
P.s. в кожному договорі є пункт про здійснення дзвінків контактним особам. Незалежно від формулювання.
 
Встановлюючи їх додаток ви дали доступ до дзвінків і телефонної книги. Вже пізно думати про контактних.
P.s. в кожному договорі є пункт про здійснення дзвінків контактним особам. Незалежно від формулювання.
Там при регистрации. Надо указывать контактных лиц
А вообще как у них с обзвоном ?
 
Останнє редагування:
Там при регистрации. Надо указывать контактных лиц
А вообще как у них с обзвоном ?
Они сами выбирают контактных лиц 5-10 человек с вашей телефонной книги. В основном это все, кто подписан "папа", "мама", "жена", "любимая,", "тетя", "дядя" и т.д. В договоре все эти номера изначально есть при подписании. Но вы, видимо, не обратили внимания)
 
Последний раз ещё в 20 году мне звонили и с тех пор тишина.
Может они закрылись уже )
 
Последний раз ещё в 20 году мне звонили и с тех пор тишина.
Может они закрылись уже )
Ну мені вони в свій час попили крові...????я їх закрила,одних із перших.Пролонгації робила,так і закрила,доплатила суму в общому тіло і забула як страшний сон.
 
Я брав в них кредит на пиво та горілку з 2019 року про них не чути, я їх давно пробачив та не тримаю на них зла :пионер:
 
Так, у кого сейчас просрочка у смартивей , прозванивают они телефонную книгу?
 
Назад
Угорі Унизу