• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як зараз себе поводять? Чи телефонують контактним особам?

  • Автор теми Krunker
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 3K

Krunker

Читач
Реєстрація
16 Лис 2023
Дописи
17
Реакції
0
Бали
1
UAH
5.00
Ваш пол
Мужской
Krunker не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!

Як себе поводять швидкогроші? Чи телефонують контактним особам? Якщо так то з якого дня. Припускаю що протермінування 20 днів буде десь. Хочу вийти на реструктуризацію але поки що тиша.
Лист написав на пошту.
 
у мене вони не дзвонили нікому, з часом мені написала на вайбер приємна дівчина і ми домовились, що я буду сплачувати у своєму темпі. я сплатила 2 місяці по 1000 грн, а потім мені сказали, що наступного місяця я можу погасити повністю зі знижкою і я погасила. мабуть, одна з найбільш нормальних мфо
 
у мене вони не дзвонили нікому, з часом мені написала на вайбер приємна дівчина і ми домовились, що я буду сплачувати у своєму темпі. я сплатила 2 місяці по 1000 грн, а потім мені сказали, що наступного місяця я можу погасити повністю зі знижкою і я погасила. мабуть, одна з найбільш нормальних мфо
це скільки часу пройшло?
 
Доброго дня!

Як себе поводять швидкогроші? Чи телефонують контактним особам? Якщо так то з якого дня. Припускаю що протермінування 20 днів буде десь. Хочу вийти на реструктуризацію але поки що тиша.
Лист написав на пошту.
Вам надійшла від них адекватна пропозиція?
 
Чи телефонують рідним ? Що очікувати ? 10 днів протермінування
 
у мене вони не дзвонили нікому, з часом мені написала на вайбер приємна дівчина і ми домовились, що я буду сплачувати у своєму темпі. я сплатила 2 місяці по 1000 грн, а потім мені сказали, що наступного місяця я можу погасити повністю зі знижкою і я погасила. мабуть, одна з найбільш нормальних мфо
Який у них вайбер?
 
Доброго дня!

Як себе поводять швидкогроші? Чи телефонують контактним особам? Якщо так то з якого дня. Припускаю що протермінування 20 днів буде десь. Хочу вийти на реструктуризацію але поки що тиша.
Лист написав на пошту.
Закрила за суму позики без%. Протермінування з осені
 
Доброго дня!

Як себе поводять швидкогроші? Чи телефонують контактним особам? Якщо так то з якого дня. Припускаю що протермінування 20 днів буде десь. Хочу вийти на реструктуризацію але поки що тиша.
Лист написав на пошту.
Мені погодили і знижку, і реструктуризацію, і провтикав 3 платежі, і чекають, і дзвонять, коли повітряна тривога(але запитують чи в безпечному місці і чи зручно розмовляти). У мене вони найбільш нормальні зі всіх, ніколи не хамили...
 
Мені погодили і знижку, і реструктуризацію, і провтикав 3 платежі, і чекають, і дзвонять, коли повітряна тривога(але запитують чи в безпечному місці і чи зручно розмовляти). У мене вони найбільш нормальні зі всіх, ніколи не хамили...
В мене теж вони дико адекватні , завжди пунктуальні !
 
Добрый день меня интересует вопрос, на работу звонят и родственникам?
Раньше брала и закрывала,а в этот раз тело 6000 проценты 4000 и ещё растут....ж...па полная,и он не 1.Номер я не указывала рабочий,раньше я была на другой фамилии,а в этот раз взяла по новой, переживаю что будут вызванивать на работу, родственикам 1 и 2 мужа.
Закрыть его нет возможности и не будет точно с такими процентами как они начисляют.Муж остался без работы,я на минималке.Я понимаю общаться с ними нет смысла,без денег.Подают ли в суд?
 
Добрый день меня интересует вопрос, на работу звонят и родственникам?
Раньше брала и закрывала,а в этот раз тело 6000 проценты 4000 и ещё растут....ж...па полная,и он не 1.Номер я не указывала рабочий,раньше я была на другой фамилии,а в этот раз взяла по новой, переживаю что будут вызванивать на работу, родственикам 1 и 2 мужа.
Закрыть его нет возможности и не будет точно с такими процентами как они начисляют.Муж остался без работы,я на минималке.Я понимаю общаться с ними нет смысла,без денег.Подают ли в суд?
А что от ваших переживаний изменится, если денег нет? Будут звонить или нет, вы на это не можете повлиять.
 
Добрый день меня интересует вопрос, на работу звонят и родственникам?
Раньше брала и закрывала,а в этот раз тело 6000 проценты 4000 и ещё растут....ж...па полная,и он не 1.Номер я не указывала рабочий,раньше я была на другой фамилии,а в этот раз взяла по новой, переживаю что будут вызванивать на работу, родственикам 1 и 2 мужа.
Закрыть его нет возможности и не будет точно с такими процентами как они начисляют.Муж остался без работы,я на минималке.Я понимаю общаться с ними нет смысла,без денег.Подают ли в суд?
У моєму випадку нікому не дзвонили... З часом вніс гарантійний платіж і зробили реструктуризацію. Звичайно провтикав оплату платежів по реструктуризації(58 днів) чекають, дзвінки раз в день і лише мені. Нічого не нараховують
Надо быть готовой, что звонки будут. Особенно, если вы пишете, у вас не 1 МФО.
А там может повезет и не будут особо трогать
На 100% праві!
 
Сьогодні закрила за тіло.67 днів протермінування.Погоджувались навіть чекати до кінця місяця)
 
Сьогодні закрила за тіло.67 днів протермінування.Погоджувались навіть чекати до кінця місяця)
Молодець вітаю вас. Робіть висновки і більше ніколи не лізьте у це болото!
 
Назад
Угорі Унизу