• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як закрити кредит в швидко гроші?

Дмитро 453, можна у них на сайті через особистий кабінет, через термінал, касу банку та ще безліч варіантів
 
доброго вечора хто закривав швидко воші,,гарантійку як видавали?
В мене просять ще фото з паспортом і звернення до них на емл пошту щоб видали довідку про відсутність заборгованості
 
доброго вечора хто закривав швидко воші,,гарантійку як видавали?
В мене просять ще фото з паспортом і звернення до них на емл пошту щоб видали довідку про відсутність заборгованості
Фото паспорта при віддачи заборгованності? Це якась замануха. Шліть їх подалі, нехай самі вам фоткаються.
 
Фото паспорта при віддачи заборгованності? Це якась замануха. Шліть їх подалі, нехай самі вам фоткаються.
Ну так якось🤔але кредит я закрила три дні назад а довідку про закриття кредиту так і не отримала (ось що пишуть)
 

Вкладення

  • IMG_2315.png
    IMG_2315.png
    92.3 Кб · Перегляди: 237
доброго вечора хто закривав швидко воші,,гарантійку як видавали?
В мене просять ще фото з паспортом і звернення до них на емл пошту щоб видали довідку про відсутність заборгованості
Закрили за тіло?брали у війну?
 
доброго вечора хто закривав швидко воші,,гарантійку як видавали?
В мене просять ще фото з паспортом і звернення до них на емл пошту щоб видали довідку про відсутність заборгованості
потом понабирают займов в других шарагах 😂
Ну так якось🤔але кредит я закрила три дні назад а довідку про закриття кредиту так і не отримала (ось що пишуть)
там же написано что е-мейл на привязан к вашему аккаунту, т.е. вы пишите не с той почты, с которой регались. попробуйте в личном кабинете привязать новую почту.
 
та здається вони завжди так посилають на відділення за цим. були?
Ні не була,всежтаки вислали на емейл
Закрили за тіло?брали у війну?
Закрила за тіло і зверху ще 900грн
Брала два роки назад
 
Назад
Угорі Унизу