• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як себе ведуть зараз ШГ?

  • Автор теми laco4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
Що ці тупі нові договори хитрі і можуть викликати проблеми
Точно Вам ніхто не скаже. В їх діях нема логіки абсолютно. Можуть через кілька місяців тіло клянчити, а можуть далі мурижити
*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
 
Що ці тупі нові договори хитрі і можуть викликати проблеми
А ви всіх контор з таким договором боїтеся? Вони пишуть лише смс, що борг росте, зроблять вас міліонершою по боргу у них, через декілька років обанкротять, мене так достало це пикельне життя на пролонгаціях, що після їхніх потуг урвати побільше, вже нічого зовсім віддавати не хочу.
 
А ви всіх контор з таким договором боїтеся? Вони пишуть лише смс, що борг росте, зроблять вас міліонершою по боргу у них, через декілька років обанкротять, мене так достало це пикельне життя на пролонгаціях, що після їхніх потуг урвати побільше, вже нічого зовсім віддавати не хочу.
Оффтоп
не можна бути такою злою
 
А ви всіх контор з таким договором боїтеся? Вони пишуть лише смс, що борг росте, зроблять вас міліонершою по боргу у них, через декілька років обанкротять, мене так достало це пикельне життя на пролонгаціях, що після їхніх потуг урвати побільше, вже нічого зовсім віддавати не хочу.
Я не входила ще в пролонгації на в одній з контор. На диво. Хоть з просрочкою перший раз стикаюся. Таких договорів опасаюся просто. Жаль тоді в той момент не прогорнула і не прочитала тим не сильно великим шрифтом умови бо ситуація не позволяла. А так то вони від мене пролонгацію точно те дістануть
 
Поділіться коли цей дзен настає. Аж цікаво
В один прекрасний момент проходить в голові "дзен" - грошей немає, а значить і говорить немає про що. І з того часу для шараги настають болючі часи. Бо грошей для них більше немає.
 
Поділіться коли цей дзен настає. Аж цікаво
У мене настав через місяць ??? Все залежить від того як конторки постараються. Передам вам дуже мудру фразу, від людини з форуму: ,, За їхні погрози і терор я платити не буду!,, Не дослівно, але суть та.
 
У мене настав через місяць ??? Все залежить від того як конторки постараються. Передам вам дуже мудру фразу, від людини з форуму: ,, За їхні погрози і терор я платити не буду!,, Не дослівно, але суть та.
4 день просрочки, падли пробували списати гроші з карти. Вже заблокувала. Отепер і я дзен зловила
 
Назад
Угорі Унизу