• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантійний лист на умовах компанії

єхидна

Форумчанин
Реєстрація
17 Бер 2024
Дописи
48
Реакції
12
Бали
8
UAH
53.50
єхидна не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю, друзі! Сьогодні надіслали ось такого цікавого листа. Тотально їх ігнорую і ось сьогодні видають таке. Будуть ще пропозиції? За тіло? Мене геть ця переплата не влаштовує. Що скажете?
260FBB1F-3E0D-48A7-8113-529D58DA0535.jpeg
 
Вітаю, друзі! Сьогодні надіслали ось такого цікавого листа. Тотально їх ігнорую і ось сьогодні видають таке. Будуть ще пропозиції? За тіло? Мене геть ця переплата не влаштовує. Що скажете?Переглянути вкладення 150478
Много хотят) игнорируйте и ждите
 
вони те тіло, ще і наплатежі розібьють. Я в них без гарантійки закривав, не кинули!
Думаю, закривати без гарантійки трохи небезпечно. Вони ще ті щурі. Але секатиму пропозицій чи коли матиму гроші сама пропонуватиму свої умови
 
Думаю, закривати без гарантійки трохи небезпечно. Вони ще ті щурі. Але секатиму пропозицій чи коли матиму гроші сама пропонуватиму свої умови
Вони не кидають. Ну для успокоєнія звичайно просіть гарантійку.
 
Мені теж таку надіслали. Спитала їх, що не побачила в гарантійному листі те, що при сплаті тіла, буде списано проценти, кредит буде закрито і претензії відсутні, відповіли, що це шаблонний гарантійний лист. Не знаю, що робити... вірити, чи ні?
 
Мені теж таку надіслали. Спитала їх, що не побачила в гарантійному листі те, що при сплаті тіла, буде списано проценти, кредит буде закрито і претензії відсутні, відповіли, що це шаблонний гарантійний лист. Не знаю, що робити... вірити, чи ні?
Я вирішила чекати пропозицій за тіло. На більше не погоджуюсь і Вам раджу
 
Так. Я сама запропонувала, що можу лише тіло, вони погодились. Просто гарантійка не така, як у інших МФО
 
Закрила плюс, 4 місяці просрочки, за тіло 25к з повним списанням процентів. Єдині поки ті, хто не взяв комісію при оплаті. ( Пролонгацій не було). Працюємо далі.
 
Закрила плюс, 4 місяці просрочки, за тіло 25к з повним списанням процентів. Єдині поки ті, хто не взяв комісію при оплаті. ( Пролонгацій не було). Працюємо далі.
Мої вітання! Сильно діставали ці 4 місяці?
 
До цього два рази пропонували тіло, я ігнорувала, збирала суму. В останнє запропонували тіло+2к, я вийшла на зв'язок и запропонувала тіло. Погодились одразу, надіслали гарантійка, довідка про закриття є
Мої вітання! Сильно діставали ці 4 місяці?
Стосовно дзвінків і смс нічого не можу сказати, навіть не читала і дзвінків було багато, але чи були там плюси- не знаю.
 
До цього два рази пропонували тіло, я ігнорувала, збирала суму. В останнє запропонували тіло+2к, я вийшла на зв'язок и запропонувала тіло. Погодились одразу, надіслали гарантійка, довідка про закриття є

Стосовно дзвінків і смс нічого не можу сказати, навіть не читала і дзвінків було багато, але чи були там плюси- не знаю.
3 особам сильно наярювали?
 
Думаю, закривати без гарантійки трохи небезпечно. Вони ще ті щурі. Але секатиму пропозицій чи коли матиму гроші сама пропонуватиму свої уя уже дв

Думаю, закривати без гарантійки трохи небезпечно. Вони ще ті щурі. Але секатиму пропозицій чи коли матиму гроші сама пропонуватиму свої умови
они не кидают. я уже дважды с ними выходил в просрочки, включал мороз и закрывал за тело. сами предлагали) (удивлен, что после таких приколов они мне снова выдавали на 15к кредиты и снова я их кидал, ничему не учатся))
так что в каком-то роде плюсы более-менее норм)
 
Назад
Угорі Унизу