• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditPlus телефонують на роботу

Yak_Yulia

Читач
Реєстрація
12 Кві 2024
Дописи
7
Реакції
0
Бали
1
UAH
29.00
Ваш пол
Женский
Yak_Yulia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, маю позику в CreditPlus тіло 24500 і відсотки на 12 день протермінування 21500. Сьогодні зателефонували на роботу при тому, що говорять що телефонують тільки тим контактам що вказано в договорі.
На діалог не ідуть і вимагають закрити всі відсотки. В кого як з ними?
 
Через місяць пропонували списання частково відсотків, сьогодні надіслали смс можлива реструктуризація. Чекаю далі що запропонують. З ними зовсім не спілкуюсь.
 
Через місяць пропонували списання частково відсотків, сьогодні надіслали смс можлива реструктуризація. Чекаю далі що запропонують. З ними зовсім не спілкуюсь.
А я на свою голову спілкуюсь… бо трезвонять третім особам(( а сьогодні набрали на номер робочий який ніде не вказаний
 
Доброго дня, маю позику в CreditPlus тіло 24500 і відсотки на 12 день протермінування 21500. Сьогодні зателефонували на роботу при тому, що говорять що телефонують тільки тим контактам що вказано в договорі.
На діалог не ідуть і вимагають закрити всі відсотки. В кого як з ними?
Я отказался давать контакты работодателя) хотя они меня этим вопросом достали уже, но зато не звонят
 
Навіть якщо ви спілкуєтесь вони всеодно будуть наярювать оточенню.
 
Я отказался давать контакты работодателя) хотя они меня этим вопросом достали уже, но зато не звонят
Я контакт теж не давала. При тому, що телефонували на міський телефон
Навіть якщо ви спілкуєтесь вони всеодно будуть наярювать оточенню.
Коли спадає активність їх дзвінків?
 
Я контакт теж не давала. При тому, що телефонували на міський телефон

Коли спадає активність їх дзвінків?
Они звонят на все номера которые найдут, активность спадет до 0 если оплатите кредит) забейте на звонки да и все как говорится если не можете решить проблему поменяйте свое отношение к ней
 
Назад
Угорі Унизу