• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditPlus просрочка две недели. Закрыть за тело?

  • Автор теми socket
  • Дата початку
  • Відповіді 47
  • Перегляди 2K
подскажите предлагают ли погасить за тело?
 
подскажите предлагают ли погасить за тело?
Мне не предлагали. Закрыл давно с частичным списанием. Но там были и пролонгации, поэтому частичное списание модно считать лишь условностью.
 
Опять читать...
 
И долго они к этому шли?
Не помню уже, почитайте темы. Тело предлагают через пару месяцев игнора думаю. И так потом вплоть до пол тела, и потом продают, если не закрыть.
 

Думаете с 2019 года они стали лояленее?)
Не помню уже, почитайте темы. Тело предлагают через пару месяцев игнора думаю. И так потом вплоть до пол тела, и потом продают, если не закрыть.
Отписывают в телегу, я написал что смогу закрыть за тело, пока морозятся
 
подскажите предлагают ли погасить за тело?
В мене вони теж є , почекайте десь з пів року ! Мені таким чином тіло розбили на платежі , просто вони перед тим як запропонувати тіло довгенько вам мізки помаринують )
 
В мене вони теж є , почекайте десь з пів року ! Мені таким чином тіло розбили на платежі , просто вони перед тим як запропонувати тіло довгенько вам мізки помаринують )

ви чекали пів року і вони до суду чи до коллекторів не продали?
 
ви чекали пів року і вони до суду чи до коллекторів не продали?
Ну перед продажей вони 100% запропонують тіло , розумієте їм не вигодно було б як у мене кредит на 25000 продати наприклад до ЄАПБ за 5000 ! Тому я зловив момент коли вони запропонували мені тіло та поставив свою умову ! А саме розбити на платежі , спочатку вони морозились але потім здалися , і зараз закриваю тіло по 5000 за місяць )
 
Ну перед продажей вони 100% запропонують тіло , розумієте їм не вигодно було б як у мене кредит на 25000 продати наприклад до ЄАПБ за 5000 ! Тому я зловив момент коли вони запропонували мені тіло та поставив свою умову ! А саме розбити на платежі , спочатку вони морозились але потім здалися , і зараз закриваю тіло по 5000 за місяць )
Ну в мене на 10к менше, подивимось тоді) дякую
А вы платили хоть раз ?
Так, один раз робив пролонгацію, але там не багато було, не велика сума
 
Назад
Угорі Унизу