• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Credit Plus працює на рашку

  • Автор теми Alex 784
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 701

Alex 784

Читач
Реєстрація
16 Лис 2023
Дописи
2
Реакції
5
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Alex 784 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Та як взагалі можна мати справи з цією компанією? Дають кредити понад 1000% річних, а потім ділять прибуток: трохи прибутку відправляють на допомогу ЗСУ, а основну частину - на купівлю активів у РФ. Ця компанія входить до Авентус груп (Литва), яка нещодавно купила 2 підприємства "Вітомек" у РФ із сумарними активами на 35 млн доларів через свою російську компанію Авентус Фінанс... хто взагалі дозволив їм працювати в Україні? Виходить, що ми самі спонсоруємо економіку рф... і наші громадяни працюють на агресора
 
Я у них взяв тіло і повернув тіло, так шо хай йдуть за російським кораблем.
 
Alex 784, ну вони мене колись проспонсорували. Не пам'ятаю на скільки.
Тепер їх кали проспонсорували адвока і судову систему.
Хоча скажу чесно і відверто - якби вони купили підприємства в Україні, то легше мені і іншим не стало б...

Ну а так сотий хрестий в графі "чого їм не платить.
 
не думаю что эта информация кому то поможет НЕ БРАТЬ кредит))) поверьте... когда людям нужны деньги, они возьмут ее даже с той руки - которая их бьёт) поэтому ничего прям такого колосального я в этом не вижу) у нас вон до сих пор в Киеве, даже в самом центре есть торговый центр Арена, который напрямую работает с рашкой) и все уже не первый год на это ложат х...й)
 
Та як взагалі можна мати справи з цією компанією? Дають кредити понад 1000% річних, а потім ділять прибуток: трохи прибутку відправляють на допомогу ЗСУ, а основну частину - на купівлю активів у РФ. Ця компанія входить до Авентус груп (Литва), яка нещодавно купила 2 підприємства "Вітомек" у РФ із сумарними активами на 35 млн доларів через свою російську компанію Авентус Фінанс... хто взагалі дозволив їм працювати в Україні? Виходить, що ми самі спонсоруємо економіку рф... і наші громадяни працюють на агресора
То, о чем пишите, - это не повод не возвращать деньги, если брали. Это Вы ищите причину их не возвращать, из этой серии.

А так нет ничего удивительного в том, что российско-украинский бизнес жив. В том или ином проявлении. Пока мы друг друга убиваем, другие делают бабки, и чихать они на все хотели. Как говорится, деньги не пахнут )

И проблема не так в людях, которые "донатят" в карманы россиян, как в наших властьимущих, которые разворовывают страну, и западную помощь. А потом наши волонтёры по копейке собирают донаты с работяг, пока депутаты и пр. покупают себе квартиры и машины заграницей.

Вот где проблема, а не то, что пишите Вы )
 
плюс запад до сих пор "донатит" огромные суммы в бюджет рф за газ и нефть
 
немає мети сказати - не повертайте взяте. Просто країна має знати хто в ній хто і для чого працює. Час усе розставить на свої місця.
Крім того, колаборанти - це не тільки ті, хто працює на ворога на окупованих територіях, а й ті, хто в принципі працює на те, щоб ворогу жилося добре...
а в Авентусі багато українців на топових позиціях... і вони раді допомагати ворогам... Таких людей треба також виявляти і пам'ятати про них після війни
 
Назад
Угорі Унизу