• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Динеро цікава пропозиція від дінеро

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня хочу уточнити таке питання так як в мене номер не змінений час від часу маю розмову з дуже говірливими людьми тобто шараги..... Пара днів газад мала розмову з дінеро дівчина була нормальна відповідно почала казати за борг і так далі але запропонувала внести хоть невелику суму на їх рахунок щоб вони не дзвонили і побачили що я відповідальна людина хто підкаже як це розцінювати. чи чергова ловушка від них
 
як на мене, це будуть просто гроші на вітер..
якщо не маєте змоги зараз оплатити всю суму - спробуйте з ними домовитись на розбиття на декілька платежів..
але так, щоб ви ці проплати не пропускали.
вони зараз погоджуються на такі умови..
 
Доброго дня хочу уточнити таке питання так як в мене номер не змінений час від часу маю розмову з дуже говірливими людьми тобто шараги..... Пара днів газад мала розмову з дінеро дівчина була нормальна відповідно почала казати за борг і так далі але запропонувала внести хоть невелику суму на їх рахунок щоб вони не дзвонили і побачили що я відповідальна людина хто підкаже як це розцінювати. чи чергова ловушка від них
Мені теж таке казав борзий чувак з їх шараги, ще часові рамки виставив.Типу до завтра 500 грн хоча б. Щось там погрожувати намагався,послала да і все.
 
або спробуйте вмовити їх на те, щоб вони цю проплату зафіксували в гарантійному
наприклад, Ви вносите 500 грн до 15 березня, а потім за таким-то графіком..
 
Доброго дня хочу уточнити таке питання так як в мене номер не змінений час від часу маю розмову з дуже говірливими людьми тобто шараги..... Пара днів газад мала розмову з дінеро дівчина була нормальна відповідно почала казати за борг і так далі але запропонувала внести хоть невелику суму на їх рахунок щоб вони не дзвонили і побачили що я відповідальна людина хто підкаже як це розцінювати. чи чергова ловушка від них
Я так вношу вже 2 роки по трошки... Залишилося 2200 доплатити...суму не змінюють
Внесу 500-1000 грн і мовчання від них на 2-3 місяці
Реструктуризація офіційної немає
 
Доброго дня хочу уточнити таке питання так як в мене номер не змінений час від часу маю розмову з дуже говірливими людьми тобто шараги..... Пара днів газад мала розмову з дінеро дівчина була нормальна відповідно почала казати за борг і так далі але запропонувала внести хоть невелику суму на їх рахунок щоб вони не дзвонили і побачили що я відповідальна людина хто підкаже як це розцінювати. чи чергова ловушка від них
Вас хочуть обдурити Вашими ж руками! Сплата хоч однієї копійки - це визнання дією боргу (з усіма його компонентами, надуманими кредитором). Такою є "підлість № 1" юриспруденції. Якщо Ви почнете платити, то у кредитора з'явиться можливість стягнути всю надуту ним "піну" в судовому порядку.
 
Вас хочуть обдурити Вашими ж руками! Сплата хоч однієї копійки - це визнання дією боргу (з усіма його компонентами, надуманими кредитором). Такою є "підлість № 1" юриспруденції. Якщо Ви почнете платити, то у кредитора з'явиться можливість стягнути всю надуту ним "піну" в судовому порядку.
Я так теж думала але якщо з ними домовитися про сплату певної суми кожного місяця щоб вони графік зробили як Ви рахуїте це буде не обман. но с мене були пролонгації але це 1,8 років назад.
 
Доброго дня хочу уточнити таке питання так як в мене номер не змінений час від часу маю розмову з дуже говірливими людьми тобто шараги..... Пара днів газад мала розмову з дінеро дівчина була нормальна відповідно почала казати за борг і так далі але запропонувала внести хоть невелику суму на їх рахунок щоб вони не дзвонили і побачили що я відповідальна людина хто підкаже як це розцінювати. чи чергова ловушка від них
Як тільки заплатите,будуть дзвонити знову,вибивати ще і не завжди добрі
 
Дуже борзі ,звонять останнім часом,і прямо вимагають оплату боргу,до цього їх взагалі не чутно було роки 1.5.
 
Дуже борзі ,звонять останнім часом,і прямо вимагають оплату боргу,до цього їх взагалі не чутно було роки 1.5.
у мене з ними була трохи інша ситуація. брав ще давно 6 чи 7 тисяч, вже не пам'ятаю. Не те, що до війни, а ще десь між 1 і 2 хвилею ковіду.
зайшов у прострочку, через якийсь не довгий ас віддали на прозвон чи укрборг чи кредитборг, ті запропонували за тіло, через переписку по вайбері, погодився - заплатив.
Довідки не було ну дуже довго, потім кому лише не перепродавали, в лютому цього року вже самі дінеро почали дзвонити, знов за тіло пропонувати, я їм все пояснив, на наступнй день скинув скрін шоти переписки, квитанції, не скидав, так як не мав.
І в той же день прийшла довідка на пошту про закриття боргу...
але таких випадків одиниці, наприклад по готівочці досі висить борг в особистому, хоча по домовленостях у вайбері закрив ще в квітні 2021р.
 
у мене з ними була трохи інша ситуація. брав ще давно 6 чи 7 тисяч, вже не пам'ятаю. Не те, що до війни, а ще десь між 1 і 2 хвилею ковіду.
зайшов у прострочку, через якийсь не довгий ас віддали на прозвон чи укрборг чи кредитборг, ті запропонували за тіло, через переписку по вайбері, погодився - заплатив.
Довідки не було ну дуже довго, потім кому лише не перепродавали, в лютому цього року вже самі дінеро почали дзвонити, знов за тіло пропонувати, я їм все пояснив, на наступнй день скинув скрін шоти переписки, квитанції, не скидав, так як не мав.
І в той же день прийшла довідка на пошту про закриття боргу...
але таких випадків одиниці, наприклад по готівочці досі висить борг в особистому, хоча по домовленостях у вайбері закрив ще в квітні 2021р.
Та вони в мене ще з 2020 чи 2021 року ,навіть не пам'ятаю,і взагалі не кошмарили,навіть смс не слали ,а останній місяць наче здуріли кожного дня активно звонять навіть на вайбер прислали смс.
 
Та вони в мене ще з 2020 чи 2021 року ,навіть не пам'ятаю,і взагалі не кошмарили,навіть смс не слали ,а останній місяць наче здуріли кожного дня активно звонять навіть на вайбер прислали смс.
в мене теж не кошмарили, звонили різні звонилки,кому лише не лень,але лише мені і десь раз в тиждень, ніхто мене не хотів слухати , що я вже заплатив і більше не буду, дехто навіть судом погрожував, а в лютому почали самі дінеро дзвонити...
маю суто власне припущення, що вони хочуть повернути те, що можна. Те, що не зможуть спробують через суд. а далі тупо закриються разом з укрпозикою...

бо вже багато хто повідкривався назад, а хто не відкрився, напевно не дуже хоче або й не може..
але конкретно про них поганого нічого не можу сказати...
бо якось раніше 17-18 рік теж брав, і після прострочки закривав за тіло, та й ще здається розбивкою на 2 платежі...
тому, Дінеро це МФО, а це вже зло, але не з тих гірших... такі слова можу сказати лише про них, май кредіт (хоча досі маю клік кредіт не вирішений) і була така ше канторка в Одесі fksm, давно вже закрилась
все решту скотиняки
 
Доброго дня хочу уточнити таке питання так як в мене номер не змінений час від часу маю розмову з дуже говірливими людьми тобто шараги..... Пара днів газад мала розмову з дінеро дівчина була нормальна відповідно почала казати за борг і так далі але запропонувала внести хоть невелику суму на їх рахунок щоб вони не дзвонили і побачили що я відповідальна людина хто підкаже як це розцінювати. чи чергова ловушка від них
Цікава пропозиція від Дінеро - якщо вони кажуть, що готові забути ваш кредит. Все інше - маячня.
 
Нє, так не кажуть, це треба читати між рядків:crazy:
Особисто я від Дінеро нічого не чув і не читав вже роки так 2.
ну мені особистим здалось нормальною пропозицію закрити за тіло.
так, закррили, хз через скільки, майже через 2 роуи, але все ж... з ними нервів не потратив
 
ну мені особистим здалось нормальною пропозицію закрити за тіло.
так, закррили, хз через скільки, майже через 2 роуи, але все ж... з ними нервів не потратив
Як то кажуть: хто як хоче, так і ...
Після погроз моїм рідним я не вважаю таку пропозицію нормальною.
 
Назад
Угорі Унизу