• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

AlexCredit відмовляється надати гарантійний лист для закриття боргу зі списанням

Peace_Walker

Форумчанин
Реєстрація
13 Вер 2022
Дописи
234
Реакції
145
Бали
343
UAH
25.00
Ваш пол
Мужской
Доброго дня. Сьогодні отримав пропозицію по закриттю кредиту за тіло (2400 грн). Списався з ними в Телеграмм,щоб дізнатися умови і попросити в них гарантійний лист. Відповідь їх представника надам нижче на скрінах
 

Вкладення

  • photo1675763376 (1).jpeg
    photo1675763376 (1).jpeg
    95.4 Кб · Перегляди: 363
  • photo1675763376.jpeg
    photo1675763376.jpeg
    102 Кб · Перегляди: 346
Доброго дня. Сьогодні отримав пропозицію по закриттю кредиту за тіло (2400 грн). Списався з ними в Телеграмм,щоб дізнатися умови і попросити в них гарантійний лист. Відповідь їх представника надам нижче на скрінах
Я закривав у них колись так.Все чітко, не кинули.Без гарантійного.Закрили кредит.
 
Доброго дня. Сьогодні отримав пропозицію по закриттю кредиту за тіло (2400 грн). Списався з ними в Телеграмм,щоб дізнатися умови і попросити в них гарантійний лист. Відповідь їх представника надам нижче на скрінах
А мне без проблем прислали на электронку. Странно. Причем это была на неделе.
 
без гарантійки хай йдуть лісом
навіть не думайте платити

якщо їм треба гроші - нададуть
 
без гарантійки хай йдуть лісом
навіть не думайте платити

якщо їм треба гроші - нададуть
Я також так думаю. Але дивно,вище писали,що надають без проблем. А в моєму випадку вперлися рогом
 
Доброго дня. Сьогодні отримав пропозицію по закриттю кредиту за тіло (2400 грн). Списався з ними в Телеграмм,щоб дізнатися умови і попросити в них гарантійний лист. Відповідь їх представника надам нижче на скрінах
Закрывал без гарантийного, и все было норм.
 
Меня чуть не вкинули. Я платил их без гарантийного письма и они мне говорили, что оплата не поступила. Хотя, изначально в ЛК сумму изменилась а потом вернулась как и было. Я им позвонил на горячую линию и сообщил, об оплате те сказали, оплаты нет возможно будет через 2-3 дня.


На третий день ничего не изменилось, я снова позвонил на горячую линию, всё было без изменений. На 4-й день они мне уже приписали 2 тела и я был в шоке, снова звоню на горячую линию и говорю: как же так?

В ответ слышу: вы же не вложились в сроки, которые вам предоставили.

Говорю, у меня есть электронная квитанция. Ждите жалобу в НБУ.

Я написал жалобу в НБУ(предоставив все записи разговора и скриншот) и через месяц приходит ответ: они разобрались и компания "Алекс Кредит" должна со мной связаться.

Через 2 дня, мне приходит оповещение в МоноБанк, пополнение карты в сумме трёх тел а через час мне позвонили с этой шараги и извинились и спросили куда мне отправить справку об отсутствии задолженности в их шарагу
 
Меня чуть не вкинули. Я платил их без гарантийного письма и они мне говорили, что оплата не поступила. Хотя, изначально в ЛК сумму изменилась а потом вернулась как и было. Я им позвонил на горячую линию и сообщил, об оплате те сказали, оплаты нет возможно будет через 2-3 дня.


На третий день ничего не изменилось, я снова позвонил на горячую линию, всё было без изменений. На 4-й день они мне уже приписали 2 тела и я был в шоке, снова звоню на горячую линию и говорю: как же так?

В ответ слышу: вы же не вложились в сроки, которые вам предоставили.

Говорю, у меня есть электронная квитанция. Ждите жалобу в НБУ.

Я написал жалобу в НБУ(предоставив все записи разговора и скриншот) и через месяц приходит ответ: они разобрались и компания "Алекс Кредит" должна со мной связаться.

Через 2 дня, мне приходит оповещение в МоноБанк, пополнение карты в сумме трёх тел а через час мне позвонили с этой шараги и извинились и спросили куда мне отправить справку об отсутствии задолженности в их шарагу
Тобто ще й в плюсі залишились?
 
На минулому тижні закрила їх з гарантійкою на пошту. Пишіть на електронку, бо ці тєлєги то шляпа
 
Доброго дня. Сьогодні отримав пропозицію по закриттю кредиту за тіло (2400 грн). Списався з ними в Телеграмм,щоб дізнатися умови і попросити в них гарантійний лист. Відповідь їх представника надам нижче на скрінах
Два дні назад закрив за тіло. Без гарантійки. Поміняли суму в особистому кабінеті. Я сплатив. На почту прислали що притензій не мають і кредит закрито.
 
Доброго дня. Сьогодні отримав пропозицію по закриттю кредиту за тіло (2400 грн). Списався з ними в Телеграмм,щоб дізнатися умови і попросити в них гарантійний лист. Відповідь їх представника надам нижче на скрінах
У вас не велика просрочка?
 
Уже рік як просрочка
Гарантійку відправили. Після оплати надали довідку.
А, зрозуміла. Я просто намагалась згадати як сама їх закривала. Вони моя перша закрита просрочка) дуже швидко запропонували умови, які мені підійшли. І я закривала без гарантійки, ще новачок в просрочках) але все ок, не кинули
 
Я теж їх закривала без гарантійного,все чесно не кинули!
 
Два дні назад закрив за тіло. Без гарантійки. Поміняли суму в особистому кабінеті. Я сплатив. На почту прислали що притензій не мають і кредит закрито.
Підкажіть будь ласка, а чи давно у Вас була в них просрочка ?
 
Назад
Угорі Унизу