• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Алекс кредіт, погрожують що продадуть кредит

Жулік

Читач
Реєстрація
3 Гру 2020
Дописи
16
Реакції
2
Бали
2,560
UAH
1.50
Ваш пол
Женский
Жулік не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як домовиться із Алекс кредіт, дeбіли ще ті, розкажіть будь ласка за свій досвід😊
А якщо продадуть, то кому , і чи вийде домовитися?
 
Як домовиться із Алекс кредіт, дeбіли ще ті, розкажіть будь ласка за свій досвід😊
А якщо продадуть, то кому , і чи вийде домовитися?
А ніяк. Третій рік нічого толкового не пропонують
 
Як домовиться із Алекс кредіт, дeбіли ще ті, розкажіть будь ласка за свій досвід😊
А якщо продадуть, то кому , і чи вийде домовитися?
Максимум,що пропонували це тіло + 700 грн. А так згоден з Вами. Ще ті прибацані.
 
Як домовиться із Алекс кредіт, дeбіли ще ті, розкажіть будь ласка за свій досвід😊
А якщо продадуть, то кому , і чи вийде домовитися?
У меня они пропали. После года просрочки, уже про них не слышала. Сейчас пошел уже четвертый год тишина. В УБКИ статус продано, кому хз, не интересно даже))
 
У меня они пропали. После года просрочки, уже про них не слышала. Сейчас пошел уже четвертый год тишина. В УБКИ статус продано, кому хз, не интересно даже))
У меня Алексы продали Укрфинстандарт, а те потом Онлайн финанс, те в свою очередь влепили надпись на 60к. И вот практически через 3 года получилось Онлайнов уламать на тело. Оплатил тело, они отозвали ВП и ИН. Исполнитель быстро производство закрыл.
 
В мене вони теж були спочатку відкрили ВП ну це ще до війни я його успішно закрив через суд вони повернули мені судовий збір ну потім зразу подали до суду на мене но в суді вони нічого не виграли лише гроші на вітер свої викинули😂😂😂
 
В мене вони теж були спочатку відкрили ВП ну це ще до війни я його успішно закрив через суд вони повернули мені судовий збір ну потім зразу подали до суду на мене но в суді вони нічого не виграли лише гроші на вітер свої викинули😂😂😂
Сами Алексы?
 
У меня они были, в самом начале предлагали разбить тело на 4 платежа, но не было денег, через 2 года предложили разбить тело и небольшой % на 6 мес.
 
У меня они были, в самом начале предлагали разбить тело на 4 платежа, но не было денег, через 2 года предложили разбить тело и небольшой % на 6 мес.
Мне сначала реструктуризацию предлагали. Но такое со всеми процентами и штрафами.
 
Мне нет, борзые слишком.

Уже у Онлайнов договаривался за тело. Они отозвали ВП, исполнитель ничего не взял с меня за услуги
Каждый случай по-разному. Это как со звонками. Одни и те же ведут себя совершенно по-разному.
 
Назад
Угорі Унизу