• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditKasa Акційна пропозиція від каси

  • Автор теми maxxxxshl
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 851

maxxxxshl

Форумчанин
Реєстрація
14 Кві 2020
Дописи
20
Реакції
1
Бали
2,560
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
maxxxxshl не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день! Таке вчора прийшло на електронку. Пропонують закрити, хоча вже майже два роки в мене відкрите провадження і рахунки заблоковані. Як на таке реагувати, чи дійсно можуть закрити, чи ні.
 

Вкладення

  • 674E0A0C-A48E-4614-86DD-E176468ED250.jpeg
    674E0A0C-A48E-4614-86DD-E176468ED250.jpeg
    128.7 Кб · Перегляди: 225
Мені таке саме прийшло...не реагую, бо вільних грошей поки що нема, та й рахунки теж заблоковані, 8 ВП.
 
Сину від дебфорту прийшло, ось не знаю, звязуватися чи ні, в цьому році точно ні, тіло 4000, деффорт пропонує 2500 и все інше списати
 
Добрий день! Таке вчора прийшло на електронку. Пропонують закрити, хоча вже майже два роки в мене відкрите провадження і рахунки заблоковані. Як на таке реагувати, чи дійсно можуть закрити, чи ні.
Мені вчора здається їхні звонарі прислали на мило за 30%
Протермінування 5 років))
 
А мені не дзвонять. Получили що хотіли, скористались мною, і всьо... За 8к пропонують, але ж вони просять без поваги...
 
Ого , то вони все ж таки можуть пропонувати акційні пропозиції! Я думав тільки погрожувати , та стимулювати одне одному простату 😅
 
Ого , то вони все ж таки можуть пропонувати акційні пропозиції! Я думав тільки погрожувати , та стимулювати одне одному простату 😅
Так це вже після суду, коли побачили, що нема чого взяти в людини)
 
Так це вже після суду, коли побачили, що нема чого взяти в людини)
Та да .... Оце такі вперті , зі всіма можна домовитись , кредит 7 за тіло закрив , кредит + пропонує вже тіло , кача гроші тіло вже з гарантійкою закрив , таліон акції пропонує ! А ці додіки ні в яку , і здається вже стали в судах частіше програвати , вже потрібно було задуматись але ж ні ! Ох з ними проблем буде , чує моя дупа 😅
 
Та да .... Оце такі вперті , зі всіма можна домовитись , кредит 7 за тіло закрив , кредит + пропонує вже тіло , кача гроші тіло вже з гарантійкою закрив , таліон акції пропонує ! А ці додіки ні в яку , і здається вже стали в судах частіше програвати , вже потрібно було задуматись але ж ні ! Ох з ними проблем буде , чує моя дупа 😅
А в вас офіційний дохід? Є майно?
 
Мені вчора здається їхні звонарі прислали на мило за 30%
Протермінування 5 років))
Мне прислали что я им должна заплатить 17 тыс, но они щедрые и закроют за 8 тыс., тело 10 тыс, гуляют))
 
А чому вони просто з доходу не брали, якщо є ВП?
Я і не казав що в мене є ВП)
Я і не казав що в мене є ВП)
Ви мабуть перепутали , так як адресовано було це іншій людині , я трішки рішив влізти в вашу розмову 😅
 
Я і не казав що в мене є ВП)

Ви мабуть перепутали , так як адресовано було це іншій людині , я трішки рішив влізти в вашу розмову 😅
Точно, вибачаюсь, я чомусь думав, що ви автор. Ще раз прошу пробачення)
 
Звернулася до них, щоб не було смс про надання нових кредитів, ось що відповіли:

Роз’яснення щодо розкриття інформації, що становить таємницю фінансової послуги
Запитувана Вами інформація, відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 10 Закону України «Про
фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон про фінансові послуги), є таємницею
фінансової послуги, яка має бути захищеною від передавання третім особам та не підлягає
розголошенню, крім випадків, передбачених законом.
Порядок та межі розкриття інформації, що становить таємницю фінансової послуги,
визначаються Розділом ІІІ Положення про таємницю фінансової послуги, затвердженого
Постановою Правління НБУ No 163 від 15.12.2023р. (далі – Положення), на виконання Закону про
фінансові послуги.
Зокрема, пунктом 15 Положення передбачається, що надавач фінансових послуг розкриває
інформацію, що становить таємницю фінансової послуги, на письмовий запит клієнта – власника
такої інформації в обсязі, визначеному в такому запиті.
У пункті 16 Положення визначено, що письмовий запит фізичної особи-клієнта – власника
інформації, що становить таємницю фінансової послуги, підписується:
1) у паперовій формі – власноручним підписом цієї особи, що засвідчується підписом
керівника надавача фінансових послуг та/або посередника чи уповноваженої ним особи або
нотаріально;
2) в електронній формі – кваліфікованим електронним підписом або удосконаленим
електронним підписом з кваліфікованим сертифікатом або іншим електронним підписом цієї особи,
створеним відповідно до вимог нормативно-правового акта Національного банку з питань
використання електронного підпису та електронної печатки (далі – електронний підпис).
Надісланий Вами запит не підписаний електронним підписом клієнта-власника інформації
у визначеному Положенням порядку, що не дає змогу нам належним чином ідентифікувати особу,
яка запитує надання інформації. У зв’язку з цим, в цілях забезпечення таємниці фінансової
послуги, ми не можемо надати у відповідь на Ваш запит інформацію.
При цьому, звертаємо увагу, що клієнти ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» (далі – Товариство)
можуть отримати інформацію будь-яким із наступних способів:
- надіславши на адресу електронної пошти Товариства запит, підписаний власним
електронним підписом клієнта Товариства;
- або надіславши на поштову адресу Товариства запит, підпис позичальника на якому
посвідчений нотаріально;
- або зателефонувавши на гарячу лінію Товариства та пройшовши попередню
ідентифікацію клієнта у телефонному режимі.
Але якщо після перевірки буде встановлено, що Ви дійсно є клієнтом Товариства, то
відповідь за результатами розгляду Вашого запиту буде направлена на адресу Вашої електронної
пошти, яка вказана в Особистому кабінеті клієнта на вебсайті Товариства.
 
Назад
Угорі Унизу