• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

А звідки така щедрість?

  • Автор теми Dimondk27
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K

Dimondk27

Форумчанин
Реєстрація
9 Гру 2020
Дописи
574
Реакції
365
Бали
2,725
UAH
6.50
Ваш пол
Мужской
Dimondk27 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тіло 11к. Накапало 24к. Пропонують закрити за 2.8к. Тобто менше ніж за 50% тіла. Дали гарантійку. В чому подвох?
 

Вкладення

  • IMG_20231206_125526.jpg
    IMG_20231206_125526.jpg
    266 Кб · Перегляди: 270
Останнім часом пропонують
 
Единственное, что в гарантийке смутило лично меня - отсутствие печати. А вообще предложение выглядит надёжно, главное - отследи в финале истории, чтобы Смарты изменения в УБКИ внесли, справку об отсутствии долга в таком случае можно и не брать
 
Единственное, что в гарантийке смутило лично меня - отсутствие печати. А вообще предложение выглядит надёжно, главное - отследи в финале истории, чтобы Смарты изменения в УБКИ внесли, справку об отсутствии долга в таком случае можно и не брать
Я ще в ФБ спілкувався з ними, підтвердили що все так і є. В пн закрию їх напевно
 
А скільки в вас прострочка ,бо мені теж прийшло за 3500 ,але боюсь до 20 не закрию бо не вистачає коштів,може після нового року ще запропонують
 
Тіло 11к. Накапало 24к. Пропонують закрити за 2.8к. Тобто менше ніж за 50% тіла. Дали гарантійку. В чому подвох?
А гарантійку ви від них як отримали? На пошту їм писали?
Бо мені теж пропонують закрити за 2600 (тіло 10к)
 
В мене тіло чи 8500,чи 9000, якщо запропонують такі умови - також закрию.
 
А скільки в вас прострочка ,бо мені теж прийшло за 3500 ,але боюсь до 20 не закрию бо не вистачає коштів,може після нового року ще запропонують
прострочка рік. Може менше
А гарантійку ви від них як отримали? На пошту їм писали?
Бо мені теж пропонують закрити за 2600 (тіло 10к)
Списався в месенджері ФБ, прислали пдф-файл з гарантійкою, яка вище прикріплена.
 
Тіло 11к. Накапало 24к. Пропонують закрити за 2.8к. Тобто менше ніж за 50% тіла. Дали гарантійку. В чому подвох?
бо грошей нема, зовсім нема. А мретві кейси треба вирішувати. бо продадуть іншим ще дешевше.
 
У мене було тіло 8100. Прострочка із 08.21 року.
За 2025 грн закрили повністю кредит
 
В моєму випадку , жодного разу не дзвонили ні до мені ні до оточення,лише інколи смс про реструктуризацію,а це запропонували норм умови ,закрила і забула)
Моїм контактним хто в договорі був смс присилали що в мене борг щоб мені передали
 
Назад
Угорі Унизу