• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Активність дзвінків від дно компаній

Е мае
У вас много просрочек ? МФО и банки ? Я МФО почти все закрыла , остались банки
МФО. 4 міс. Трішки є. Це десь тиждень така дурня. Були активні. Потім затихли дуже. А це знову активні. Ще сьогодні почали слати смс, з текстом "ця МФО видає акційні кредити, зайдіть в особистий кабінет" і посилання. Це від кредит+. Багато смс що пропонують перекредитуватися. Якісь нові кредити, топ, кредит каса сумнозвісна, ще якісь назви нові(не брала в них, немаю цих контор). Я думаю, невже не бачать, що не сплатила? Але то видно розсилка просто. Таке щось. Звернула увагу просто. Оце що нові контори просять в них взяти, це дивно і смішно. Реклама така)) Можливо що я раніше відписувалася в телеграмі деяким. Пробувала домовлятися. Потім забила геть, не відповідаю навіть.
 
Також замітив що зменшились дзвінки останнім часом прострочкам +- 6 місяців з ними спілкувався
 
Також замітив що зменшились дзвінки останнім часом прострочкам +- 6 місяців з ними спілкувався
У мене у більшості місяць. А то і до місяця. Просто нікого певно не можуть знайти.. Чи знайшли і побачили, що всі військові 🤷
 
Ставте антиспам. У мене сьогодні 283 дзвінка ось лиш видалила. І ще йдуть. Показилися))
Это прям капец у меня 60 было я удивлялся а 283 это прям дофига
У мене у більшості місяць. А то і до місяця. Просто нікого певно не можуть знайти.. Чи знайшли і побачили, що всі військові 🤷
А это влияет что родственники военные?
 
Это прям капец у меня 60 было я удивлялся а 283 это прям дофига

двічі видаляла. Перший раз 162 дзвінки. Другий-121. І теж думаю. Ого. То мабуть є робот. Бо кожні 1-2 хв є якісь номера без підпису. Короче....як у вірші " мені однаково..." просто ці дні звернула увагу. Виводять на контакт))
 
В мене всього один дзвінок за тиждень від єпаб,і мабуть +-10 робот пропонує кредит
 
Назад
Угорі Унизу