• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрити зараз борг в дінеро за тіло кредиту

  • Автор теми Юзер
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 995

Юзер

Форумчанин
Реєстрація
10 Січ 2022
Дописи
1,839
Реакції
782
Бали
1,093
UAH
6.50
Ваш пол
Мужской
Юзер не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго ранку) Скажіть, будь ласка, чи можна зараз їх за тіло закрити? Маю і Дінеро, і Укрпозику. Одну зараз з двох міг би за тіло закрити
 
Доброго ранку) Скажіть, будь ласка, чи можна зараз їх за тіло закрити? Маю і Дінеро, і Укрпозику. Одну зараз з двох міг би за тіло закрити
В теорії можна. Шлють час від часу пропозиції
 
Доброго ранку) Скажіть, будь ласка, чи можна зараз їх за тіло закрити? Маю і Дінеро, і Укрпозику. Одну зараз з двох міг би за тіло закрити
Мені дінеро за 2.5 роки так % і не нарахували, брав 2к,в убкі висить сума 1950. Укрпозика сама на днях прислала лист, де з 4.9к просять 4к. Зв'язуйтесь по пошті з ними,та ведіть перемовини, тільки без гарантійного листа не сплачуйте
 
В теорії можна. Шлють час від часу пропозиції
Мені пропонували за трохи більше половини тіла займу в свій час. Але там в мене вони відгодовані були пролохаціями практично на тіло якщо не більше
 
Мені пропонували за трохи більше половини тіла займу в свій час. Але там в мене вони відгодовані були пролохаціями практично на тіло якщо не більше
Така ж фігня. Дінеро заплатив більше тіла і напис від них зніс, укрпозиці майже тіло віддав
 
Доброго ранку) Скажіть, будь ласка, чи можна зараз їх за тіло закрити? Маю і Дінеро, і Укрпозику. Одну зараз з двох міг би за тіло закрити
так, вони через пів року просрочок пропонують оплатити лише тіло..
напишіть їм на пошту, зараз часто йдуть на поступки.
мені надіслали гарантійку, але в особистому кабінеті суму не змінювали, але після оплати в той же день надіслали довідку про закриття і протягом тижня закрили кредит в УБКІ
 
так, вони через пів року просрочок пропонують оплатити лише тіло..
напишіть їм на пошту, зараз часто йдуть на поступки.
мені надіслали гарантійку, але в особистому кабінеті суму не змінювали, але після оплати в той же день надіслали довідку про закриття і протягом тижня закрили кредит в УБКІ
Мені дінеро за 2.5 роки так % і не нарахували, брав 2к,в убкі висить сума 1950. Укрпозика сама на днях прислала лист, де з 4.9к просять 4к. Зв'язуйтесь по пошті з ними,та ведіть перемовини, тільки без гарантійного листа не сплачуйте
В теорії можна. Шлють час від часу пропозиції
всім дякую!!
 
Назад
Угорі Унизу