• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження " Споживчий центр "

  • Автор теми Катя_
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 659

Катя_

Читач
Реєстрація
6 Чер 2023
Дописи
6
Реакції
0
Бали
126
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Катя_ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Я знаходжусь за кордоном! Сьогодні в Дії побачила виконавче провадження від " Споживчий центр " яке створено ще 31.05.22 р. Тіло 6000, хочуть 12651. Порадьте будь ласка, що робити , як це може вплинути на майбутнє і т.п. в мене стресс ?
 
Я знаходжусь за кордоном! Сьогодні в Дії побачила виконавче провадження від " Споживчий центр " яке створено ще 31.05.22 р. Тіло 6000, хочуть 12651. Порадьте будь ласка, що робити , як це може вплинути на майбутнє і т.п. в мене стресс ?
В дії подивіться на основі чого відкрили виконавче провадження. В одній з постанов буде написано.
Далі дії в залежності від очікуваного результату.
 
В дії подивіться на основі чого відкрили виконавче провадження. В одній з постанов буде написано.
Далі дії в залежності від очікуваного результату.
На підставі виконавчого документа , виданого Приватним нотаріусом Сазонова
 
На підставі виконавчого документа , виданого Приватним нотаріусом Сазонова
Звертайтесь до адвоката з форуму. Сплачуєте послуги адвоката. Через пару місяців швидко гроші Вам повернуть витрачені кошти і знімуть виконавче провадження.
Паралельно електронною поштою відправте заяву виконавцю на визначення рахунку. Є в ресурсах.
 
Звертайтесь до адвоката з форуму. Сплачуєте послуги адвоката. Через пару місяців швидко гроші Вам повернуть витрачені кошти і знімуть виконавче провадження.
Паралельно електронною поштою відправте заяву виконавцю на визначення рахунку. Є в ресурсах.
А якщо не платити ВП?
А якщо не платити ВП?
І чи можно просто сплатити тіло кредиту?
 
А якщо не платити ВП?

І чи можно просто сплатити тіло кредиту?
Адвокат зараз обійдеться в 3000. Ще 1100 судовий збір.
Можна не платить. На пару років забудьте про користування карткою.
 
Назад
Угорі Унизу