• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

На все Від них вже пише Юридичний стимул, лякають судом

Реєстрація
8 Бер 2024
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
27.50
Ваш пол
Женский
Олександра312001 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, брала я кредит в цій конторі, сума кредиту 20000 грн, на 300 днів, з погашенням за 140 днів чи якось так; з оплатою кожні 14 днів по майже 4500
Перші три платежі зробила, потім не було можливості платити.
Вчора додумалась моя голова дурна їм зателефонувати, якась Зухра навіть слова не дала мені сказати, одразу почала казати що до 13:00 повинна бути внесена оплата, в розмірі 51 тисяча
Вчора був день останнього платежу
Сьогодні отаке прийшло на телеграм
Підкажіть, що робити, і до кого можна звернутись з сайту
 

Вкладення

  • BA8F0EA9-CE6F-4927-B304-6064FE445FFB.jpeg
    BA8F0EA9-CE6F-4927-B304-6064FE445FFB.jpeg
    175 Кб · Перегляди: 100
Підкажіть, що робити, і до кого можна звернутись з сайту
Для чего вам к кому-то обращаться? Вам никто не поможет закрыть за тело, если вы об этом.
На скрине просто пугалка их стандартная, никто на вас в суд пока не подавал.
 
Для чего вам к кому-то обращаться? Вам никто не поможет закрыть за тело, если вы об этом.
На скрине просто пугалка их стандартная, никто на вас в суд пока не подавал.
Ключове слово "пока")) З таким тілом підуть до суду з вірогіднстю 90 відсотків(((
 
Ключове слово "пока")) З таким тілом підуть до суду з вірогіднстю 90 відсотків(((
Не факт, некоторым же предлагают в кабинете закрыть за какую-то приемлемую сумму со временем. А некоторым сразу в суд через буквально несколько месяцев.
 
Не факт, некоторым же предлагают в кабинете закрыть за какую-то приемлемую сумму со временем. А некоторым сразу в суд через буквально несколько месяцев.
по договорам на 300 днів, мінімум +1.7 тіла. І впераються як барани і ведуть себе дуже впевнено.
А з тілом 2000 підуть?
з 600 подавали.
 
по договорам на 300 днів, мінімум +1.7 тіла. І впераються як барани і ведуть себе дуже впевнено.
Ну я про это и говорил про приемлемую сумму. Понятно, что не тело, но и не х10, как потом в суде могут хотеть.
 
А за тіло пропонують з часом?
мені з ними було дуже важко, навіть з ЄАПБ домовився за 1.5 тіла закрити. А ці рік вперались, навіть на 2 місяці не розбивали. Ну може мені так посчастило, хтось і домовлявся напевно.
Ну я про это и говорил про приемлемую сумму. Понятно, что не тело, но и не х10, как потом в суде могут хотеть.
ну враховуючи тіло автора, і суми в смс від стимула, ото і будуть мурижить на 55к
 
Доброго дня, брала я кредит в цій конторі, сума кредиту 20000 грн, на 300 днів, з погашенням за 140 днів чи якось так; з оплатою кожні 14 днів по майже 4500
Перші три платежі зробила, потім не було можливості платити.
Вчора додумалась моя голова дурна їм зателефонувати, якась Зухра навіть слова не дала мені сказати, одразу почала казати що до 13:00 повинна бути внесена оплата, в розмірі 51 тисяча
Вчора був день останнього платежу
Сьогодні отаке прийшло на телеграм
Підкажіть, що робити, і до кого можна звернутись з сайту
У меня с ними та же история, сумма 18000,0внемла два платежа и всё. Последний срок 06 июня . По моим подсчётам будет 34000 , 18000 тело 24000% , если насобирал сумму закрою со всеми процентами , если нет то тогда буду решать проблему когда наступит её время .
 
Для чего вам к кому-то обращаться? Вам никто не поможет закрыть за тело, если вы об этом.
На скрине просто пугалка их стандартная, никто на вас в суд пока не подавал.
Писала не с тем чтобы помогли закрыть за тело😂 а спросила может кто знает к кому обращаться из юристов с сайта
Я вначале оплатила 12000
И просто хотела совета что и как дальше делать
 
Писала не с тем чтобы помогли закрыть за тело😂 а спросила может кто знает к кому обращаться из юристов с сайта
Я вначале оплатила 12000
И просто хотела совета что и как дальше делать
К юристам вам сейчас нет смысла обращаться, на вас пока в суд не подали. Когда подадут - тогда и будете обращаться.
Но с КК не каждый юрист берется даже, слишком они не простые.

Что вам сейчас делать, тут сложно советовать. Это одна из самых тугих контор, с ней сложно. За тело не пойдут, надеяться что предложат хотя бы за 2 закрыть.
 
Писала не с тем чтобы помогли закрыть за тело😂 а спросила может кто знает к кому обращаться из юристов с сайта
Я вначале оплатила 12000
И просто хотела совета что и как дальше делать
Как я поняла , они очень часто подают в суд, особенно на новые договора . И чувствуют себя очень уверенно. Но уже было много инфы на сайте , что они уже не такие акулы шоу-бизнеса ) где-то писали на форуме что если с ними бороться в суде , приносит хороший результат и на очень много уменьшают их хотелки
 
Назад
Угорі Унизу