• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MoneyVeo Суд з Манівео. Чи варто подавати апеляцію?

Лоріна

Читач
Реєстрація
15 Лют 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
25.00
Ваш пол
Женский
Лоріна не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброї ночі.Моя історія...Був суд ,але я на нього не відреагувала ,не з'явилась ,мені присудили 40000 з яких 15000 тіло суд з Манівео.Написано в матеріалах справи, що три роки не пройшло позовної давності, але я знаю ,що пройшло три роки.Підкажіть хто знає чи варто подавати заяву в апеляційний суд і як можна дізнатися чи пройшло вже 3 роки?Чи ще не пізно щось робити??
 
Доброї ночі.Моя історія...Був суд ,але я на нього не відреагувала ,не з'явилась ,мені присудили 40000 з яких 15000 тіло суд з Манівео.Написано в матеріалах справи, що три роки не пройшло позовної давності, але я знаю ,що пройшло три роки.Підкажіть хто знає чи варто подавати заяву в апеляційний суд і як можна дізнатися чи пройшло вже 3 роки?Чи ще не пізно щось робити??
перегляд заочного спочатку, якщо заочне

зверныться до юристив форуму
 
Доброї ночі.Моя історія...Був суд ,але я на нього не відреагувала ,не з'явилась ,мені присудили 40000 з яких 15000 тіло суд з Манівео.Написано в матеріалах справи, що три роки не пройшло позовної давності, але я знаю ,що пройшло три роки.Підкажіть хто знає чи варто подавати заяву в апеляційний суд і як можна дізнатися чи пройшло вже 3 роки?Чи ще не пізно щось робити??

Бачила на форумі консультували, що терміни позовної давності змістилися з ковідом та повтомасштабним вторгненням, тобто ці роки не рахуються. Можливо саме через було прописано що не пройшли
 
Бачила на форумі консультували, що терміни позовної давності змістилися з ковідом та повтомасштабним вторгненням, тобто ці роки не рахуються. Можливо саме через було прописано що не пройшли
З термінами не все однозначно.
Так, дійсно постановами КМУ терміни подовжувались на термін дії карантину COVIDа і звісно війни, але...
Треба дивитись договір зокрема, що в ньому прописано, які були проплати останні і т.п
Також по великому це їм треба доводити суду що вони не мали змоги подати до суду в цей період.
Тож це потрібно ретельно переглядати юристу і зважувати чи вартує оспорювати саме в ракурсі термінів.
 
Доброї ночі.Моя історія...Був суд ,але я на нього не відреагувала ,не з'явилась ,мені присудили 40000 з яких 15000 тіло суд з Манівео.Написано в матеріалах справи, що три роки не пройшло позовної давності, але я знаю ,що пройшло три роки.Підкажіть хто знає чи варто подавати заяву в апеляційний суд і як можна дізнатися чи пройшло вже 3 роки?Чи ще не пізно щось робити??
Дата договору яка?І термін кредитування?Орієнтуйтеся,на кінцеву дату кредитування.Наче так,визначають термін позовної давності
Бачила на форумі консультували, що терміни позовної давності змістилися з ковідом та повтомасштабним вторгненням, тобто ці роки не рахуються. Можливо саме через було прописано що не пройшли
😳
 
Назад
Угорі Унизу