• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

stst148

Читач
Реєстрація
13 Вер 2023
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
stst148 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт всім. В 2019р була прострочка манівео. Тіло 11000. До 2020 року набігло купа відсотків, а саме сума до закриття стала 34000. Спочатку дзвонили, писали, потім я змінила номер і бомбили лише ел.пошту. Останнє повідомлення на пошті було в 2020 році, що вони мають продати мій борг колекторській компанії. І все.. тиша. Але декілька днів тому, я дізнаюсь що в 2021 році був суд проти мене, який виграли манівео, що начебто сплатити я маю 24000 боргу(11000 тіло і 5000 комісія). Тепер виникає низка питань :
1. Чому сума в рішенні суду і в самому особистому кабінеті різняться ?
2. Чи мали вони взагалі попередити про суд ? Номер то я змінила, але ні на ел. Пошту ні по місцю прописки нічого не надходило( живу я не там, але там проживала моя мати, і нічого за ці роки чутно не було взагалі)!
3. Що я зараз маю з цим робити ? Тобто я виходить проігнорувала рішення суду(аж 2 роки) Хоча звідки я могла це взагалі знати. І мабуть іще б не дізналась, аби випадково не зайшла в ДІЇ в розділ з судовими справами, декілька днів тому.
Можливо хтось зтикався з подібним? Що порадите? Буду дуже вдячна
 
У Вас скоріше заочне рішення суду. Саме рішення отримували? Якщо ні, тоді звертайтеся до наших юристів, надайте їм номер справи і подавайте на перегляд.
 
3. Що я зараз маю з цим робити ? Тобто я виходить проігнорувала рішення суду(аж 2 роки) Хоча звідки я могла це взагалі знати. І мабуть іще б не дізналась, аби випадково не зайшла в ДІЇ в розділ з судовими справами, декілька днів тому.
Вище вам дали влучну пораду. Подавати на перегляд заочного рішення. Ви, судячи з написаного, ніяких документів не отримували від суду, тож маєте повне право на поновлення термінів і перегляду рішення. Зверніться до наших юристів з форуму за кваліфікованою допомогою.
Подивіться себе в реєстрі боржників.
Дивно якщо провадження відкрили і ніяких рухів...
 
У Вас скоріше заочне рішення суду. Саме рішення отримували? Якщо ні, тоді звертайтеся до наших юристів, надайте їм номер справи і подавайте на перегляд.
Дякую, спробую
Вище вам дали влучну пораду. Подавати на перегляд заочного рішення. Ви, судячи з написаного, ніяких документів не отримували від суду, тож маєте повне право на поновлення термінів і перегляду рішення. Зверніться до наших юристів з форуму за кваліфікованою допомогою.
Подивіться себе в реєстрі боржників.
Дивно якщо провадження відкрили і ніяких рухів...
Дякую )
 
О, в мене така ж ситуація, тільки з монобанком. Так само був суд ще в 21 році, а я про це дізналась на днях, коли арештували рахунки. Поки немає арешту, зверніться до адвоката, бо потім ще один головняк матимете ?. З 15000 тис тіла хочуть 38 + приватному виконавцю.
 
О, в мене така ж ситуація, тільки з монобанком. Так само був суд ще в 21 році, а я про це дізналась на днях, коли арештували рахунки. Поки немає арешту, зверніться до адвоката, бо потім ще один головняк матимете ?. З 15000 тис тіла хочуть 38 + приватному виконавцю.
І як Ви вийшли з даної ситуації, які були Ваші дії?
 
І як Ви вийшли з даної ситуації, які були Ваші дії?
Звернулась за допомогою до адвоката, запросила в канцелярії суду справу з архіву,, взяла виписку по карті, зняла арешт з з основної карти, на яку отримую виплати на суму 13400 грн, а далі, як скаже юрист.
 
Назад
Угорі Унизу