• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Стасус кредиту "списаний" в УБКІ

Batman 🇺🇦

Форумчанин
Реєстрація
27 Жов 2023
Дописи
40
Реакції
6
Бали
133
UAH
6.00
Ваш пол
Мужской
Batman 🇺🇦 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт 🇺🇦
Почав закривати всі кредити, МФО і т.д
І дійшло діло до УБКІ.
Мав колись кредит в ПУМБ, тривалий час не сплачував, але з часом закрив.
В УБКІ його статус "списаний" але не "закритий".

Почав оскаржувати договір в УБКІ, та надали мені відповідь що банк коректно передав данні до УБКІ.
Писав та телефонував в ПУМБ, там кажуть що кредит закритий. Пишу в УБКІ, кажуть що ПУМБ надає інформацію що він списаний, і так по колу.

Як вийти з даної ситуації,, щоб кредит був "закритий"!?

Дякую за допомогу 🇺🇦

Скріни додаю)
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-11-14-12-45-35-023_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-14-12-45-35-023_com.android.chrome.jpg
    99.8 Кб · Перегляди: 67
  • Screenshot_2023-11-14-12-45-54-534_ua.ubki.jpg
    Screenshot_2023-11-14-12-45-54-534_ua.ubki.jpg
    106.7 Кб · Перегляди: 51
  • Screenshot_2023-11-14-14-10-48-704_com.google.android.gm-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-14-14-10-48-704_com.google.android.gm-edit.jpg
    118.7 Кб · Перегляди: 52
Звернутися з письмовою заявою до ПУМБ щоб надали повну інформацію з підписом та мокрою печаткою. Якщо нададуть, що закритий то в убкі скинути, якщо знову відмовлять, то тільки через суд до УБКІ.
 
Звернутися з письмовою заявою до ПУМБ щоб надали повну інформацію з підписом та мокрою печаткою. Якщо нададуть, що закритий то в убкі скинути, якщо знову відмовлять, то тільки через суд до УБКІ.
Не підскажете, статус "списаний" в кредитному рейтингу буде як відкритий чи закритий?)
 
Так а вы закрывали по списанию или полную сумму? ПУМБ любит списывать часть, и потом еще просить налог заплатить.
 
Не підскажете, статус "списаний" в кредитному рейтингу буде як відкритий чи закритий?)
я дочитав що Вам пумб відповів. Впринципі УБКІ не можуть змінити нічого, бо пумб двояко надає інформацію. Тільки с пумбом треба домовлятися, щоб змінили статус. А яка вам різниця, хай весить списаний.
 
я дочитав що Вам пумб відповів. Впринципі УБКІ не можуть змінити нічого, бо пумб двояко надає інформацію. Тільки с пумбом треба домовлятися, щоб змінили статус. А яка вам різниця, хай весить списаний.
Кредитний рейтинг хоче людина "цнотливий" мати.
 
Мав справу з ПУМБом, була така сама ситуація, вони ще ті "махінатори". В УБКІ кредит "списаний", а по факту вони кажуть, що це вони списують по якимось внутрішнім документам та порядкам, щоб подавати звітність, але сам борг нікуди не дівається. Задовбували мене до білого коління потім своїми вимогами, поки не накатав скаргу в НБУ (у мене було банкрутство, по факту я їм і так нічого не винен). Через місяць отримав лист з вибаченнями і з довідкою про закриття рахунку і відсутністью боргу.
 
Назад
Угорі Унизу