• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списання % по кредиту, хоча б часткове

  • Автор теми kolyarv
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 740

kolyarv

Читач
Реєстрація
21 Лис 2023
Дописи
12
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
kolyarv не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Протермінування 50 днів алекс просить 8.5 тис по %
Тіло 4500
Хтось знає як домовитись хоч про часткове списання % ?
 
Протермінування 50 днів алекс просить 8.5 тис по %
Тіло 4500
Хтось знає як домовитись хоч про часткове списання % ?
Ніяк. Одні з самих впертих в цьому плані. Щось путнє почали пропонувати на третьому році
 
Где-то через пару-тройку лет присылали смс с предложением закрыть за тело
 
Ніяк. Одні з самих впертих в цьому плані. Щось путнє почали пропонувати на третьому році
Зателефонував , попросив реструктуризацію + списання , пішли на зустріч списали 5 тис решту розбили на 6 міс .
Впринципі ще нормально .
 
Зателефонував , попросив реструктуризацію + списання , пішли на зустріч списали + 5 тис решту розбили на 6 міс .
Впринципі ще нормально .
Не платіть нічого без письмового підтвердження домовленості
 

Вкладення

  • IMG_1690.png
    IMG_1690.png
    77.3 Кб · Перегляди: 102
Я їм писала на почту. Протермінування десь декілька місяців було. Розбили тіло на платежі і з'явився графік в кабінеті. Оплатила, закрили, все ок
 
А мені з 15000 нарахували вже 100+к і кожен день ще рахують по 1000+ відсотків. Кончені. На уступки ніякі не йдуть, тільки рестукризація на рік зі всіма відсотками. Були пролонгації... В мене залишились тільки вони і кончена монетка. Але те який вони мені і не тільки влаштували терор, то тільки тіло. Невже вони думають, що я маю 100к щоб заплатити їм відсотки. Монетка припинила нараховувати відсотки, ще в квітні. А кончені алекси ще рахують.
 
Я їм на пошту писала періодично, щоб закрити за тіло. Не погодились, але десь після четвертого листа запропонували списати частину заборгованості, а залишок розбити на декілька місяців.
 
Я їм на пошту писала періодично, щоб закрити за тіло. Не погодились, але десь після четвертого листа запропонували списати частину заборгованості, а залишок розбити на декілька місяців.
Яка в вас була сума відсотків, якщо можете сказати ? Бо таке може ок, якщо відсотки невеликі. Але якщо як у мене з 15000 (6000 пролонгації) нарахували вже 100000+ відсотків і ще далі рахують. То це просто смішно, вони типу спишуть 20к та навіть 50 і 50+к я їм повинна виплачувати? Не забагато вони хочуть. В мене було десь 17 мфо всі закрила за тіла чи тіло плюс адекватний %. Лишились тільки ці неадеквати і монетка. Якщо не хочуть за тіло та адекватний %, буду чекати суда чи кому продадуть.
 
Вас влаштовує виплачувати 2 тіла? На здоров'я
Ну а який вихід ? Нерви дорожче
Взагалі цих мфо + банків було 15 але вже пряма дорога до закриття всіх пройшло вже 2 роки , більшість закрив за тіло
 
Ну а який вихід ? Нерви дорожче
Взагалі цих мфо + банків було 15 але вже пряма дорога до закриття всіх пройшло вже 2 роки , більшість закрив за тіло
Вирішувати виключно Вам. Є бажання і можливість-закривайте
 
Назад
Угорі Унизу