• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Служба безпеки кредит плюс

Дзвонили вже представилися виїзною групою. Дзвонили з номера із кодом мого міста. Так мені чекати гостей?
Канешно ждать). Встречайте как следует, с пирогами, частушками и паленой водкой))).
 
Прийшло таке повідомлення в телеграм і після цього дзвонить цей Дмитро, спочатку каже що приїдуть додому писати заяву якусь, потім просить надати номер мого батька, щоб переговорити з ним, дає то годину часу, то «до 12:00», погрожує якщо не дам номер чи тато не візьме трубку, то продадуть договір колекторам… що робити в такій ситуації? В когось було подібне?
Всех пугают всем.
Почитайте раздел 'смс которые нам шлют'. :)))
Там собрана богатая коллекция. И не придётся по каждой смс их создавать тему :)
 
Прийшло таке повідомлення в телеграм і після цього дзвонить цей Дмитро, спочатку каже що приїдуть додому писати заяву якусь, потім просить надати номер мого батька, щоб переговорити з ним, дає то годину часу, то «до 12:00», погрожує якщо не дам номер чи тато не візьме трубку, то продадуть договір колекторам… що робити в такій ситуації? В когось було подібне?
Ну да по факту это их права, пусть осуществляют, если хотят
 
У них там ещё есть межгалактический досудебный отдел. Которого все боятся и который решает все. Разве что где-то в параллельной вселенной
 
Прийшло таке повідомлення в телеграм і після цього дзвонить цей Дмитро, спочатку каже що приїдуть додому писати заяву якусь, потім просить надати номер мого батька, щоб переговорити з ним, дає то годину часу, то «до 12:00», погрожує якщо не дам номер чи тато не візьме трубку, то продадуть договір колекторам… що робити в такій ситуації? В когось було подібне?
Послали, заблокировали, тишина и благодать. Нашел, чем пугать.
 
Пишуть, що дзвонитимуть на роботу для уточнення правдивості даних.
В кого таке було і чи дійсно дзвонили?
 
Пишуть, що дзвонитимуть на роботу для уточнення правдивості даних.
В кого таке було і чи дійсно дзвонили?
У мне звонили наприклад.....3 людям з роботи ,,,я не вказувала нікого контактними
 
У мене он взагалі, прямо розшук😆
 

Вкладення

  • Screenshot_20240325-104502_Messages.jpg
    Screenshot_20240325-104502_Messages.jpg
    85.2 Кб · Перегляди: 36
Мне такое сегодня прислали
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-03-25-11-04-45-817_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2024-03-25-11-04-45-817_com.google.android.apps.messaging.jpg
    78.7 Кб · Перегляди: 34
Назад
Угорі Унизу