• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Швидкогроші зникли з кредитної історії

Ахава

Читач
Реєстрація
5 Сер 2023
Дописи
11
Реакції
7
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ахава не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт!
Вчора витягнула свою кредитну історію з УБКІ, щоб виписати всі свої борги по МФО і знати з чим боротися, але у списку не було Швидкогрошей. Зовсім. Не як закритий кредит, не як відкритий. Сьогодні ще раз передивилася, щоб переконатися що не загубилася у всіх своїх численних кредитах, - дійсно нема. Позика в них у мене точно є, прострочка вже тиждень. Що це може значити? Що їх позбавили ліцензії і я можу цей кредит ніколи не платити? :pardon:
 
Всім привіт!
Вчора витягнула свою кредитну історію з УБКІ, щоб виписати всі свої борги по МФО і знати з чим боротися, але у списку не було Швидкогрошей. Зовсім. Не як закритий кредит, не як відкритий. Сьогодні ще раз передивилася, щоб переконатися що не загубилася у всіх своїх численних кредитах, - дійсно нема. Позика в них у мене точно є, прострочка вже тиждень. Що це може значити? Що їх позбавили ліцензії і я можу цей кредит ніколи не платити? :pardon:
Скоріш що баг, бо у мене вони є
 
Дякую за відповіді!
У цих Швидкогрошей все через одно місце, на сьогоднішній день прострочка 8 днів, а на сайті пишуть що 14, так ще й за 8 днів прострочки не однієї лишньої копійки не накапало, як було на 03.08. так і залишилось. Не впевнена що якщо зараз заплачу всю суму, що в мене висить в особистому кабінеті, кредит закриють. Може виявиться що це теж якийсь баг :rolleyes:
 
Що це може значити?
Не всі шараги співпрацюють з бюро і не всі подають.
Може виявиться що це теж якийсь баг :rolleyes:
Маєте бажання і головне - спроможність, закривати, зв"язуйтесь з ними безпосередньо і домовляйтесь.
Звичайно обов"язково тільки по гарантійному листу.
 
Не всі шараги співпрацюють з бюро і не всі подають.

Маєте бажання і головне - спроможність, закривати, зв"язуйтесь з ними безпосередньо і домовляйтесь.
Звичайно обов"язково тільки по гарантійному листу.
Як Ви думаєте, варто платити до закриття тіло кредиту 2000 грн + 588 грн відсотки, якщо вони їх не збільшили чи чекати коли запропонують тіло? Я двічі робила пролонгації по цьому кредиту в сумі 1176 грн.

P.S. Окрім них в мене ще 20 МФО, але їх я не збираюся закривати поки не запропонують тіло, так як відсотки в них захмарні :rolleyes:
 
Як Ви думаєте, варто платити до закриття тіло кредиту 2000 грн + 588 грн відсотки, якщо вони їх не збільшили чи чекати коли запропонують тіло? Я двічі робила пролонгації по цьому кредиту в сумі 1176 грн.

P.S. Окрім них в мене ще 20 МФО, але їх я не збираюся закривати поки не запропонують тіло, так як відсотки в них захмарні :rolleyes:
Тут тільки Вам вирішувати.
 
Як Ви думаєте, варто платити до закриття тіло кредиту 2000 грн + 588 грн відсотки, якщо вони їх не збільшили чи чекати коли запропонують тіло? Я двічі робила пролонгації по цьому кредиту в сумі 1176 грн.
Вище вам відповів Гато , я погоджуюсь.

Ну а якщо закривати, то тільки як я вам вже писав. З гарантіями і не інакше.
 
Назад
Угорі Унизу