• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Швидко гроші радують

Санд

Форумчанин
Реєстрація
5 Кві 2020
Дописи
105
Реакції
64
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Санд не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Швидко гроші вчора дуже порадували,вийшла на просрочку два дні всього. Пролонгація 4200 не варіант, вирішила звернутися на єлектрону пошту, написала листа з проханням реструктуризації тіла. Передзвонили і погодили в особистому кабінеті, два рази на місяць сплачувати. Не очікувала, навіть працівниця на відділенні, сказала,що навіть через 14днів просрочення не пропонують. Можливо через те, що в мене рахунки заблоковані. :):diska4:
 
а в мене тІло 9 тис, казали про вигідну пропозицію, а запронували розбити тіло і відсотки на 10 місяців. Всього 22 тис хочуть. Ото вигода, відмовилась)
 
а в мене тІло 9 тис, казали про вигідну пропозицію, а запронували розбити тіло і відсотки на 10 місяців. Всього 22 тис хочуть. Ото вигода, відмовилась)
Получается 2200 в месяц. Если других кредитов мало и нормальная з.п. то можно и согласится
 
трохи дороговато це...
Це не то що дорого це грабунок, з 9- 22 к, да по 2,2 к. але 10 місяців, полюбому вони задовбали всіх на світі в перші місяці, то за це ще треба їм заплатити зверху 13 к, я б не погоджувалася
Получается 2200 в месяц. Если других кредитов мало и нормальная з.п. то можно и согласится
І зарплати їм два тіла 5 к зверху за те що вони такі хороші і кинули з барського плеча таку пропозицію
 
Це не то що дорого це грабунок, з 9- 22 к, да по 2,2 к. але 10 місяців, полюбому вони задовбали всіх на світі в перші місяці, то за це ще треба їм заплатити зверху 13 к, я б не погоджувалася

І зарплати їм два тіла 5 к зверху за те що вони такі хороші і кинули з барського плеча таку пропозицію
вони зараз начебто по контактах не дзвонять, ну у мене так було, кредит цьогорічний був
 
Підкажіть, будь-ласка, є борг в ШГ, але більший ніж мінімалка, він попвдвє під закон про споживчі кредити?
 
вони зараз начебто по контактах не дзвонять, ну у мене так було, кредит цьогорічний був
У мене такаж з ними історія, пишуть смс, що борг росте і все, но ще не вечір, думаю далі буде веселіше
 
Швидко гроші вчора дуже порадували,вийшла на просрочку два дні всього. Пролонгація 4200 не варіант, вирішила звернутися на єлектрону пошту, написала листа з проханням реструктуризації тіла. Передзвонили і погодили в особистому кабінеті, два рази на місяць сплачувати. Не очікувала, навіть працівниця на відділенні, сказала,що навіть через 14днів просрочення не пропонують. Можливо через те, що в мене рахунки заблоковані. :):diska4:
Скажіть будь ласка, а на яку пошту ви їм писали?
 
Швидко гроші вчора дуже порадували,вийшла на просрочку два дні всього. Пролонгація 4200 не варіант, вирішила звернутися на єлектрону пошту, написала листа з проханням реструктуризації тіла. Передзвонили і погодили в особистому кабінеті, два рази на місяць сплачувати. Не очікувала, навіть працівниця на відділенні, сказала,що навіть через 14днів просрочення не пропонують. Можливо через те, що в мене рахунки заблоковані. :):diska4:
Підкажіть будь-ласка що Ви писали їм в листі та як швидко вони Вам відповіли?
 
Санд, читач не може починати листування. Це доступно тільки форумчанам.
 
Скажіть будь ласка, а на яку пошту ви їм писали?
На адресу [email protected]
Скажіть будь ласка, а на яку пошту ви їм писали?
В неділю написала в понеділок зателефонували і погодили мою пропозицію.
Підкажіть будь-ласка що Ви писали їм в листі та як швидко вони Вам відповіли?
Написала що в зв'язку з тяжким матеріальним становищем і арештом рахунків не можу сплачувати кредит. Хочу реструктуризації,на умовах 1000 гривень сплачу відразу,а все інше щоб розбили рівними платежами. Вони погодилися.
 
Назад
Угорі Унизу