• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реструктуризація в швидко гроші

  • Автор теми Olichka
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 489

Olichka

Читач
Реєстрація
4 Бер 2024
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
26.00
Ваш пол
Женский
Olichka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вийшла в просрочку, вже 5 день.
Як запитати за реструктуризацію і чи погодять? Можливо в когось була така ситуація
Наперед дякую за відповідь
 
Вийшла в просрочку, вже 5 день.
Як запитати за реструктуризацію і чи погодять? Можливо в когось була така ситуація
Наперед дякую за відповідь
Не, навряд ли. Да и смысл реструктуризации? Оплатите все то, что они хотят, но только частями.
 
Вийшла в просрочку, вже 5 день.
Як запитати за реструктуризацію і чи погодять? Можливо в когось була така ситуація
Наперед дякую за відповідь

ничего не просил реструктуризация у них не з пятого дня , миллион раз предлогали тело , просите и будет дано
 
В мене ШГ десь 5 місяців просрочки. Тіло 4к, половину з якого пролохаціями оплатила. Сьогодні мадам в вайбері пише, типу "у вас заборгованість 7,5к з копійками, але є пропозиція частково платити 2р на місяць по 1000 з копійками". Капець як вигідно. То я й видалила, поки не буде тіла або пів тіла навіть рипатися не буду.
 
В мене ШГ десь 5 місяців просрочки. Тіло 4к, половину з якого пролохаціями оплатила. Сьогодні мадам в вайбері пише, типу "у вас заборгованість 7,5к з копійками, але є пропозиція частково платити 2р на місяць по 1000 з копійками". Капець як вигідно. То я й видалила, поки не буде тіла або півтіла навіть рипатися не буду.
З часом запропонують сплатити лиш тіло.
 
Доброго дня,теж цікавить, селфі кредит попросив 2дні відстрочення платежу від мовили, що буде..
 
Назад
Угорі Унизу