• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прострочка Smartiway. Коли дадуть реструктуризацію зараз ?

  • Автор теми stst148
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

stst148

Читач
Реєстрація
13 Вер 2023
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
stst148 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прострочка Smartiway вже 17 днів. Реструктуризація не з’являється. Чи є вона взагалі зараз? Хто зтикався, через скільки днів після прострочки з’явилась в особистому кабінеті? І чи телефонували контактам до її появи?
 
Прострочка Smartiway вже 17 днів. Реструктуризація не з’являється. Чи є вона взагалі зараз? Хто зтикався, через скільки днів після прострочки з’явилась в особистому кабінеті? І чи телефонували контактам до її появи?
Для реструктуризации слишком мало времени прошло. Может через месяц другой и предложат
 
Прострочка Smartiway вже 17 днів. Реструктуризація не з’являється. Чи є вона взагалі зараз? Хто зтикався, через скільки днів після прострочки з’явилась в особистому кабінеті? І чи телефонували контактам до її появи?
Мені десь через 25 днів дали.
 
Для реструктуризации слишком мало времени прошло. Может через месяц другой и предложат
В смартах реструктуризація автоматично з'являється через 2-3 неділі в додатку.
Ну по крайні мірі у мене з'явилась на 15 день.
 
Прострочка Smartiway вже 17 днів. Реструктуризація не з’являється. Чи є вона взагалі зараз? Хто зтикався, через скільки днів після прострочки з’явилась в особистому кабінеті? І чи телефонували контактам до її появи?
А у вас телефонували?
 
Ще поки ні, от і хочу зрозуміти чи будуть до появи реструктуризації
У мене до появи реструктцризації не телефонували нікому, а уже після коли зрозуміли що я її оформлювати не буду уже почали телеонувати, це було приблизно через місяць
 
Прострочка Smartiway вже 17 днів. Реструктуризація не з’являється. Чи є вона взагалі зараз? Хто зтикався, через скільки днів після прострочки з’явилась в особистому кабінеті? І чи телефонували контактам до її появи?
Не ведіться на так звану реструктуризацію! Це примітивний обман!
 
2 роки просрочки. Взагалі про них не чув і не чую
 
Назад
Угорі Унизу