• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Куда обращаться, чтобы убрали запись о кредите в убки?

  • Автор теми Flax
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 390

Flax

Читач
Реєстрація
19 Лют 2024
Дописи
16
Реакції
5
Бали
3
UAH
32.00
Ваш пол
Мужской
Flax не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У меня в УБКИ висит кредит в Монетке, который закрыт давным давно, монетка смотрю уже не работают и их телефоны тоже, куда обращаться по этому вопросу? В их новую компанию процент?
 
У меня в УБКИ висит кредит в Монетке, который закрыт давным давно, монетка смотрю уже не работают и их телефоны тоже, куда обращаться по этому вопросу? В их новую компанию процент?
Довідки про закриття у вас нема?
 
Довідки про закриття у вас нема?
Довідка тут ні до чого, я після цього кредиту ще разів 8 брав кредит там.
Просрочки не було, платив через сайт і він закритий там.
А ще цікаво, що ріальто номер недійсний ( постійно немає звʼязку ), а монетка постійно на автовідповідачі направляє.
 
Останнє редагування:
Довідка тут ні до чого, я після цього кредиту ще разів 8 брав кредит там.
Просрочки не було, платив через сайт і він закритий там.
А ще цікаво, що ріальто номер недійсний ( постійно немає звʼязку ), а монетка постійно на автовідповідачі направляє.
Якраз довідка вагомий аргумент.
Скільки б разів не брали,завжди після закриття треба просити довідку про відсутність боргу,тим паче у монетки....
 
Без довідки про закриття навряд чи доведете,що кредит закрито.
Якщо навіть так, як мені його сплатити? В мене в особистому кабінеті все чисто, заборгованості немає, ніяких повідомлень і дзвінків немає.

В мене є квитанція коли я сплачував цей кредит, я його взяв і в той же день сплатив, доречі в особистому кабінеті теж написано «Кількість днів використання 0 днів»

Звернувся в УБКІ, сказали надішлють запит до кредитора, стосовно оновлення цього договору.

А стосовно того, що я не доведу, то як тоді я брав кредити, коли цей «був не закритий»? А я взяв після цього кредиту ще 9 разів. Підкріпляю скріншот.
 

Вкладення

  • IMG_0046.png
    IMG_0046.png
    41.9 Кб · Перегляди: 45
У меня в УБКИ висит кредит в Монетке, который закрыт давным давно, монетка смотрю уже не работают и их телефоны тоже, куда обращаться по этому вопросу? В их новую компанию процент?
Требование к кредитору. Потом - в суд.
 
Якщо навіть так, як мені його сплатити? В мене в особистому кабінеті все чисто, заборгованості немає, ніяких повідомлень і дзвінків немає.

В мене є квитанція коли я сплачував цей кредит, я його взяв і в той же день сплатив, доречі в особистому кабінеті теж написано «Кількість днів використання 0 днів»

Звернувся в УБКІ, сказали надішлють запит до кредитора, стосовно оновлення цього договору.

А стосовно того, що я не доведу, то як тоді я брав кредити, коли цей «був не закритий»? А я взяв після цього кредиту ще 9 разів. Підкріпляю скріншот.
В такому випадку, якщо кредит дійсно закритий,то УБКІ самі зв'яжуться з кредитором,і якщо ця інформація підтвердиться,то вони змінять статус на "закритий". Я сам звертався в підтримку УБКІ,але щоб вони обнулили продані договори.
 
В такому випадку, якщо кредит дійсно закритий,то УБКІ самі зв'яжуться з кредитором,і якщо ця інформація підтвердиться,то вони змінять статус на "закритий". Я сам звертався в підтримку УБКІ,але щоб вони обнулили продані договори.
Так убкі продані договори так і лишає як продані, навіть якщо вони сплачені вторинному кредитору. Чи ні?
 
В такому випадку, якщо кредит дійсно закритий,то УБКІ самі зв'яжуться з кредитором,і якщо ця інформація підтвердиться,то вони змінять статус на "закритий". Я сам звертався в підтримку УБКІ,але щоб вони обнулили продані договори.
УБКІ на це пофігу.
 
В такому випадку, якщо кредит дійсно закритий,то УБКІ самі зв'яжуться з кредитором,і якщо ця інформація підтвердиться,то вони змінять статус на "закритий". Я сам звертався в підтримку УБКІ,але щоб вони обнулили продані договори.
Що щеачить обнулили продані ? Щоб не множились одні і ті самі ?
 
Що щеачить обнулили продані ? Щоб не множились одні і ті самі ?
Так. Щоб загальна сума відкритих лімітів не множилася. Бо я останній раз перевіряв,то в мене сума була десь під 180 тисяч. Написав їм,що не згоден з КІ,більша половина кредитів давно закрита. Все виправили. І ще вони на кожну заявку на оскарження КІ безкоштовно дають звіт.
Що щеачить обнулили продані ? Щоб не множились одні і ті самі ?
Так. Щоб загальна сума відкритих лімітів не множилася. Бо я останній раз перевіряв,то в мене сума була десь під 180 тисяч. Написав їм,що не згоден з КІ,більша половина кредитів давно закрита. Все виправили. І ще вони на кожну заявку на оскарження КІ безкоштовно дають звіт.
 
Так. Щоб загальна сума відкритих лімітів не множилася. Бо я останній раз перевіряв,то в мене сума була десь під 180 тисяч. Написав їм,що не згоден з КІ,більша половина кредитів давно закрита. Все виправили. І ще вони на кожну заявку на оскарження КІ безкоштовно дають звіт.

Так. Щоб загальна сума відкритих лімітів не множилася. Бо я останній раз перевіряв,то в мене сума була десь під 180 тисяч. Написав їм,що не згоден з КІ,більша половина кредитів давно закрита. Все виправили. І ще вони на кожну заявку на оскарження КІ безкоштовно дають звіт.
Ви давно їм писали щодо виправлення КІ, бо зараз вони не виправляють нічого, так мені відповіли
 

Вкладення

  • Screenshot_20240315_165749_Chrome.jpg
    Screenshot_20240315_165749_Chrome.jpg
    163.7 Кб · Перегляди: 28
Назад
Угорі Унизу