• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредитна історія: борг вже більше 2 мільйонів

Ще одна таємниця - є закон про виконавче провадження і саме там фігурує той реєстр. А от щоб туди попасти мають бути підстави. Які ще можна оспорювати в суді.
Ви тут самі себе накрутили, щось десь побачили, допридумали і паніку розводите серед тих, хто і без вас панікує і боїться, що роздінуть, заберуть хату і кота
 
Де ви то читаєте усе ))) нема нічого такого
Та і ,я ,оце замість того щоб робити роботу ,шукаю той закон ))))
Ще одна таємниця - є закон про виконавче провадження і саме там фігурує той реєстр. А от щоб туди попасти мають бути підстави. Які ще можна оспорювати в суді.
Ви тут самі себе накрутили, щось десь побачили, допридумали і паніку розводите серед тих, хто і без вас панікує і боїться, що роздінуть, заберуть хату і кота
Кота лишіть 🤣
 
Та і ,я ,оце замість того щоб робити роботу ,шукаю той закон ))))

Кота лишіть 🤣
маякніть, як знайдете, бо мені теж цікаво. Що то за новини і шо то за закон такий.
Нє, кота все одно заберуть.
 
Та і ,я ,оце замість того щоб робити роботу ,шукаю той закон ))))
Якась маячня від мфошок мабуть за 200 гривень за статтю. Накшталт минулого року. Купа статей шо треба листи писали та благати про реструктуризацію.
 
1705103751335.png


ДІЙШЛО!))))
пані троха переплутала))) ну, ніфіга не троха, але переплутала)))
 
Де ви то читаєте усе ))) нема нічого такого
В Гугл🤷‍♀️
я ж кажу, пийте 50 коньяку і дуйте спати, а то вже якийсь закон нагуглили)))))))))))

чи посилання дайте, хоч почитаю)
В Гугл🤷‍♀️

Тут я читала тут багато змін внесли
я ж кажу, пийте 50 коньяку і дуйте спати, а то вже якийсь закон нагуглили)))))))))))

чи посилання дайте, хоч почитаю)
Переглянути вкладення 143119

ДІЙШЛО!))))
пані троха переплутала))) ну, ніфіга не троха, але переплутала)))
Я спочатку теж це знайшла і почала шукати далі і там прописано що банки і фінансові установи загальна сума за якими загалом (з відсотками )перевищує або дорівнює 100 мін зп
 
Останнє редагування:
Ну якщо в гуглі, то давайте вже починати обирати паркан, під яким будемо жити.
 
Так, це ж так важко переплутати КРЕДИТНИЙ РЕЄСТР - де інформація про кредити В БАНКАХ і тільки якщо КРЕДИТ перевищує 100 мінімальних зарплат. І РЕЄСТР БОРЖНИКІВ. Кажу ж, сама себе накрутила - сама сидить і переживає.
 
Так, це ж так важко переплутати КРЕДИТНИЙ РЕЄСТР - де інформація про кредити В БАНКАХ і тільки якщо КРЕДИТ перевищує 100 мінімальних зарплат. І РЕЄСТР БОРЖНИКІВ. Кажу ж, сама себе накрутила - сама сидить і переживає.
Ну і нам є чим зайнятись в 2.30 ночі :ahaha:
 
В Гугл🤷‍♀️


Тут я читала тут багато змін внесли


Я спочатку теж це знайшла і почала шукати далі і там прописано що банки і фінансові установи загальна сума за якими загалом (з відсотками )перевищує або дорівнює 100 мін зп
А, і ще - це не закон, а постанова банку.
Вчіть термінологію і не розводьте паніку, бо кредитний реєстр відноситься до реєстру боржників так само, як вагон метро до космічного човна.
Ну і нам є чим зайнятись в 2.30 ночі :ahaha:
ну, я на роботі, можу собі дозволити)))
 
Так, це ж так важко переплутати КРЕДИТНИЙ РЕЄСТР - де інформація про кредити В БАНКАХ і тільки якщо КРЕДИТ перевищує 100 мінімальних зарплат. І РЕЄСТР БОРЖНИКІВ. Кажу ж, сама себе накрутила - сама сидить і переживає.
Вибачте 🫣може й накрутила , я стільки вже прочитала що й заплуталась вже в цих законах
 
ну, я на роботі, можу собі дозволити)))
Теж саме ,крайня ніч
Вибачте 🫣може й накрутила , я стільки вже прочитала що й заплуталась вже в цих законах
Я думаю ,що все, що вам треба буде знати з'явиться на форумі .Заспокоїлись ,видихніть :mosking:
 
Вибачте 🫣може й накрутила , я стільки вже прочитала що й заплуталась вже в цих законах
не може, а накрутила
а ось такі теми погані тим, що такі самі панікьори як ви прочитають першу сторінку і понесуть новину про "новий закон" в маси. Хоча ніякого закону немає і ніколи не було...
 
Вибачте 🫣може й накрутила , я стільки вже прочитала що й заплуталась вже в цих законах
Як людина з юридичною освітою та практикою у минулому, навіть не намагаюсь вникати, тому що є багато але. Не дочув, не дочитав, не до кінця зрозумів і тд. Закриєте свої мфо за тіла, якщо буде суд, зверніться до юриста. Зайві нерви ні до чого.
 
олена 1269, я чотири роки в реєстрі боржників. Живий. Ніхто не приходив і не приїхав.
А ще в реєстрі близько 6 мільйонів людей. Ви реально думаєте що до того реєстру є комусь діло?
Проблема виключно в картках, які блокують. Вихід є - користуватись чиєюсь картою, або перейти на готівку.
 
Назад
Угорі Унизу